Onderdelentekening voor HT2556D - Heggenschaar 24,5 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 1181150000 Handel Eh561 P
002 0736359980 Waarschuwingslabel Eh760
003 0151060000 Moer M6 Htr5600 P *
004 1180030000 Greep Set Htr5600
004 1180110000 Greep Set Eh561 No37Tmno52 P
005 0005044004 Schakelaar Htr5600 A
006 0112040100 Schroef M4X10 Htr5600
007 1181210000 Kabelhouder Eh561
008 0017040160 Schroef M4X16 Htr5600 A
009 0017040300 Schroef M4X30 Htr5600 A
010 1181510000 Blokkeerhandel Eh561 P
011 0003010004 VEER HTR5600 P
011 1181620000 Bladveer Eh561 Nieuw A
001-1 1181550000 Bovenhandgreep Eh561 A
012 1181150000 Handel Eh561 P
013 1181110000 Nippel Eh561
014 0280002500 Borgring Htr5600
015 1181120000 Pen Eh561
016 1181140000 Veer Eh561
017 1181130000 Penkap Eh561
018 1181500000 Achtergreep Eh561 Links
019 1181490000 Achtergreep Eh561 Rechts *
020 0015004000 Moer M4 Htr5600
021 0151060000 Moer M6 Htr5600 P *
022 0055060500 Bout M6X50 Htr5600 A
023 0055060400 Bout M6X40 Htr5600 P
024 1361410000 Trommel Eh561
025 0162050000 MOER M/FLENS M5 HTR5600 P
025 162050000K Flensmoer M5 Uh561 A
026 0162050000 MOER M/FLENS M5 HTR5600 P
026 162050000K Flensmoer M5 Uh561 A
027 0325102004 Tussenplaat Htr5600 P
028 0325100002 Koppelingshuis Htr5600
029 0054060150 Bout M6X15 Htr5600 P
029 054060150K Zeskantbout 6X15 Uh561 A *
030 0055000100 Smeernippel M6 Htr5600
031 0325103004 Geleidingsplaat Htr5600 P
031 3251030040 Geleidingsplaat Htr5600 A
032 0054060350 Bout M6X35 Htr5600
033 0287110002 Standmes Htr5600 P
034 0164060000 MOER M6 HTR5600 P
034 164060000K Zeskantbout U Nut M6 A
035 0011050205 Schroef M5X20 Htr5600
036 1181260000 Blad Mesondersteuning Eh561
037 6018505400 Bovensnijmes Htr5600/Eh561 A
038 6018505500 Ondersnijmes Htr5600/Eh561 A
039 0040002009 SCHROEF L=19 HTR5600 P
039 040002009A Schroef Voor Blad (L=19) A
040 0028002039 Transportbescherming Htr5600
041 0040003009 Schroef M6X22 Htr5600 P
042 0229060000 VEERRING HTR5600 P
042 229060000K Veerring Eh561A
043 0082500000 Ring Voor Snijblad Eh561
044 0010030050 Schroef M3X5 Htr5600
045 0301100000 Drijfstangplaat Eh561
046 0325104004 AFDICHTING HTR5600 P
046 3251040040 Dempingsvilt A
047 0054050160 Bout M6X16 Htr5600 A
048 0566079970 Klamp Rbc415 *
049 0054050160 Bout M6X16 Htr5600 A
050 0325101002 TANDWIELHUIS HTR5600 P
050 3251010020 Schaal A
051 1181000000 Drijfstang Eh561 P
051 1A044000TE Drijfstang Htr5600 P
005-1 005044004A SCHUIFSCHAKELAAR EH561 P
052 0283026000 Borgring Htr5600 #
053 1360030000 Tandwiel Eh561
054 0353006080 Kogellager 608Zz Htr5600 P
054 210029-0 Kogellager 608Zz Bda341 P
054 210046-0 Kogellager 608Zz A
055 0354060010 Kogellager Uu 6001 Htr5600
056 1361420000 Tandwielas Eh561
057 0353006080 Kogellager 608Zz Htr5600 P
057 210029-0 Kogellager 608Zz Bda341 P
057 210046-0 Kogellager 608Zz A
058 0140059290 Schroef Assy Htr5600 *
059 5253500500 Uitlaatkap Htr5600
060 0119059550 BOUT HTR5600 P
060 266754-1 Bout Htr5600 A
061 5253071000 Uitlaat Htr5600 A
006-1 112040100K Tapschroef 4X10 Eh561 *
062 5253500102 Uitlaatpakking Eh561 A
063 0140059490 Schroef Eh561 P
063 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
064 0200070010 Ring Eh561 *
065 5255504100 Cilinderkap Ht2556D
066 5237503301 Bougiedop Rbc221
067 0851049950 Beschermhuls Eh561
068 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
069 5257500300 Doorvoer Eh561 15X7X2Mm P
070 5503503001 Afstandhouder Eh561
071 0119059630 Bout 5X20 Rbc260 P
071 0119059730 Bout 5X20 Rbc260-310 P
072 318762-9 Cilinder Rpt250 A
072 5251500201 Cilinder Htr5600 P
073 0650149721 Bougie Bmr7A P
074 5253500200 Pakking Eh561
075 141056-5 Isolator Htr5600 A
075 5233014000 Isolator Htr5600 P
076 0140059500 Schroef 5X25 P
077 5257001021 Ontsteking Eh561 A
078 0140049920 Schroef M4X20. P
078 911138-5 Schroef 4X20 A
079 5607005000 Draad 2 Eh561 *
080 442171-1 Cilinderpakking Rbc250 A
080 5231502304 CILINDERPAKKING RBC250 P
081 5242500701 Zuigerveer Rbc260/Ht2576E P
008-1 017040160K Kruiskopschroef 4X16 Eh561 P
082 5232501902 Zuiger Rbc250
083 257781-9 Zuigerpen Ebh253U A
083 5232502600 Zuigerpen Rbc250 P
084 0565089970 Borgring Tbv Zuigerp.Em4250 P
084 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
085 5252002001 Krukas Eh561 P
085 5252002002 Krukas Eh561 A
086 5255052000 Startinrichting Htr5600 A
087 5255505900 Pulley Htr5600
088 5195002060 Schroefset Eh490V P
089 325923-4 Swing Arm Eh490V A
089 5195002100 Swing Arm Eh490V P
090 451938-6 Binnenbus Eh490V/Bhx2501 A
090 5195002110 Binnenbus Eh490V P
091 452972-9 Koordhaspel Eh490V A
091 5195002030 KOORDHASPEL EH490V P
009-1 017040300K Kruiskopschroef 4X30 Eh561 P
092 5255016020 Startkoord Eh490V P
093 5195002050 Veer Eh490V P
094 424319-7 Startergreep Ebh253U A
094 5225004020 STARTGREEP EH561 P
095 5255001040 Demper Rpt250 P
096 6019509200 Modellabel Ht2556D
097 0140049760 Schroef Assy Htr5600 *
098 0566059980 Klem Eh561 P
098 345963-6 Klem Ebh253U A
099 0140059350 Schroef M5X18Mm Htr5600 P
100 5255506000 Waaierhuis Ht2556D
101 5257501400 Bout Htr5600
010-1 XOC0000033 Blokkeerhandel Eh561 A
102 0032006000 Veerring Rbc310-G2400- *
103 0031206000 Revet RBC230-G24-350 P
104 5257041010 Vliegwiel Htr5600
105 266700-4 Schroef M5X25Mm A
106 5251003000 Krukashuis Eh561 *
107 424447-8 Krukashuispakking Rbc221 A
108 5256002000 Tankplaat Eh561
109 1181240000 AFSTANDHOUDER EH561 P
110 0140059350 Schroef M5X18Mm Htr5600 P
111 266703-8 Tapbout M6X14Mm Etr2500 A
011-1 1181620000 Bladveer Eh561 Nieuw A
112 6202500000 Houder Eh561
113 267429-5 Ring Rbc415 A
114 5238500500 Koppelingsveer Rbc230
115 6252500801 Koppelingschoen Rbc230 A
116 0200089911 Sluitring 8Mm Rbc415 P
117 266864-4 Inbusbout M6X25Mm A
118 5256012001 Pijp Eh561
119 0140059290 Schroef Assy Htr5600 *
120 345920-4 Slangklem Ebh253U
121 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
012-1 XOC0000032 HANDEL EH561 A
122 5256025000 Benzinetank Eh561
123 0150059800 Schroef M5X18 Htr5600
124 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
125 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
126 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
127 5103502801 INLAATPAKKING HTR4900 P
128 5316020020 Schroef Rbc280 P
129 0022706000 Moer M6 Htr5600 A
130 5256501900 Kabelsteun Eh561 Nieuw
131 5103502801 INLAATPAKKING HTR4900 P
132 0630029830 Controlekabel Eh561 Nieuw A
133 5256085000 Carburateur Htr5600
134 257964-1 Seegering E-3 A
135 5236018040 PAL TBV.GASKABEL BC23/60/310 P
136 5206008030 SCHROEF P
137 5196002010 Gasklep Assy Eh490V
138 213538-8 O-Ring 2 A
139 326085-1 Sproeier Eh561 A
140 5246001030 Carb Pakking Rbc230-260-310 P
141 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
014-1 280002500K Borgring Etw 2.5 Eh561 *
142 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
143 5236046130 POMPHUIS RBC280 P
144 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
145 168620-7 Membraam Ms246.4 A
146 5236046060 Luchtzuiverhuis Eh561 P
147 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
148 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
149 5236046010 Schroef Rbc230-260-310 P
150 213632-6 O Ring Rbc201 A
151 5253003020 Luchtfilterhuis Eh561 Nieuw A
152 0043305650 Schroef Eh561
153 5203004010 Luchtfilter Eh561
154 5253020010 Luchtfilterdeksel Eh561 A
020-1 150040000K Zeskantmoer M4
023-1 055060400K Bout M6X40 Eh561 A *
025-1 162050000K Flensmoer M5 Uh561 A
026-1 162050000K Flensmoer M5 Uh561 A
027-1 3251020040 Tussenplaat Htr5600 A *
029-1 054060150K Zeskantbout 6X15 Uh561 A *
030-1 055000100R Smeernippel Rpt250
031-1 3251030040 Geleidingsplaat Htr5600 A
032-1 054060350K Bout 6X35 Eh760 *
033-1 287110002A Bladgeleider P
033-2 XOC0000030 Standmes Htr5600 A
034-1 164060000K Zeskantbout U Nut M6 A
039-1 040002009A Schroef Voor Blad (L=19) A
040-1 028002039A *BESCHERMHOES EH561
041-1 040003009A Schroef M6X22 Htr5600 A
042-1 229060000K Veerring Eh561A
044-1 010030050K Schroef M3X5 Eh561 *
046-1 3251040040 Dempingsvilt A
047-1 054050160K BOUT 5X16 EH561 P
049-1 054050160K BOUT 5X16 EH561 P
050-1 3251010020 Schaal A
051-1 TE1A044000 Drijfstang Eh561 P
051-2 1A044000TE Drijfstang Htr5600 P
051-3 XOC0000018 Drijfstang Htr5600 A
052-1 283026000K Borgring Stw-26 Eh561 *
054-1 353006080K KOGELLAGER 608ZZ P
055-1 354060010K Kogellager 6001 2R3 Eh561 *
057-1 353006080K KOGELLAGER 608ZZ P
060-1 266754-1 Bout Htr5600 A
068-1 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
069-1 424313-9 Doorvoer Ms335.4U A
072-1 5231501804 Cilinder Rpt250 P
072-2 318762-9 Cilinder Rpt250 A
073-1 168662-1 Bougie Bmr7A A
075-1 141056-5 Isolator Htr5600 A
076-1 266700-4 Schroef M5X25Mm A
080-1 442171-1 Cilinderpakking Rbc250 A
081-1 257979-8 Zuigerveer Ht2576E A
083-1 257781-9 Zuigerpen Ebh253U A
084-1 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
085-1 5252002002 Krukas Eh561 A
088-1 266585-8 Parker 5X12Mm Ck A
089-1 325923-4 Swing Arm Eh490V A
090-1 451938-6 Binnenbus Eh490V/Bhx2501 A
091-1 452972-9 Koordhaspel Eh490V A
092-1 444024-0 Starterkoord Ms246.4 A
093-1 234220-6 Veer Eh490V A
094-1 424319-7 Startergreep Ebh253U A
095-1 424359-5 Stootbuffer Ms246.4 A
098-1 345963-6 Klem Ebh253U A
103-1 253429-1 Revet 7mm HT2556 A
105-2 922241-7 Inbusbout M5X25Mm
106A 213628-7 Oliekeerring Rbc221 A
106B 210113-1 Kogellager 6001C3 Rpt250 A
107-1 424447-8 Krukashuispakking Rbc221 A
109-1 318892-6 Afstandhouder Eh561 A
111-1 5235504700 Bout Rbc221 P
111-2 266703-8 Tapbout M6X14Mm Etr2500 A
113-1 267429-5 Ring Rbc415 A
116-1 267817-6 Sluitring 8 Ebh253U A
117-1 266457-7 INBUSBOUT M6X25MM P
117-2 266864-4 Inbusbout M6X25Mm A
120-1 345920-4 Slangklem Ebh253U
121-1 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
121-2 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
124-1 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
126-1 140436-2 TANKDOPBEV. EBH253U P
127-1 442177-9 Inlaatpakking Htr4900 A
128-1 326084-3 Schroef Rbc280 A
131-1 442177-9 Inlaatpakking Htr4900 A
134-1 257964-1 Seegering E-3 A
135-1 325922-6 Zwenkelement Ebh253U A
136-1 266581-6 Met.Schroef Ph2 M3X18Mm Ck P
136-2 WJ00096364 Schroef Dcs230T/Ps222 A
138-1 213538-8 O-Ring 2 A
139-1 326085-1 Sproeier Eh561 A
140-1 442172-9 Pakking Carb Rbc230-260-310 A
141-1 168575-6 Pompmembraam Ebh253U P
141-2 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
142-1 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
142-2 WJ00014070 Inlaatzeef Ea3201S A
143-1 140989-1 Pomphuis Rbc280 A
144-1 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
146-1 140988-3 Luchtzuiverhuis Eh561/Ptr A
147-1 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
148-1 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
149-1 266582-4 Parker 3X24Mm Ck A