Onderdelentekening voor MP352.4Z - 4-takt Waterpomp

Nr Onderdeelnr Naam
001 K000348124 Slangtule P
1 K000348124 Slangtule P
002 K000340065 Pakking
2 K000340065 Pakking
003 K000348124 Slangtule P
3 K000348124 Slangtule P
004 K000348124 Slangtule P
4 K000348124 Slangtule P
005 K940019032 Draagriem
5 K940019032 Draagriem
006 K000110685 Mech Afdichting Eph1000 P
6 K000110685 Mech Afdichting Eph1000 P
007 K000110114 Revet
7 K000110114 Revet
008 K000120081 Hakselhuis MP352.4Z P
8 K000120081 Hakselhuis MP352.4Z P
009 K000110255 Luchtcirc.Huis P
9 K000110255 Luchtcirc.Huis P
010 K889855042 O-Ring
10 K889855042 O-Ring
011 K000118450 Afdichtingsdop Mp352.4Z P
11 K000118450 Afdichtingsdop Mp352.4Z P
012 XKO0000061 Handgreep Eph1000/Mp352.4 A
12 XKO0000061 Handgreep Eph1000/Mp352.4 A
013 K000115108 Pompbehuizing
13 K000115108 Pompbehuizing
014 K743119045 Inbusschroef
14 K743119045 Inbusschroef
015 K000148010 Bougieset
15 K000148010 Bougieset
016 K000113326 Klep
16 K000113326 Klep
017 K000113325 Aanzuigflens P
17 K000113325 Aanzuigflens P
018 K743119046 Inbusschroef
18 K743119046 Inbusschroef
019 K743119032 Inbusschroef
19 K743119032 Inbusschroef
020 K000113837 Aanzuigslang
20 K000113837 Aanzuigslang
021 K000118193 Filtereerset P
21 K000118193 Filtereerset P
022 K890255031 O-Ring
22 K890255031 O-Ring
023 K734532057 Inbusschroef
23 K734532057 Inbusschroef
024 K854255006 Afdichtingsring
24 K854255006 Afdichtingsring
025 K000110256 Flens P
25 K000110256 Flens P
026 K000116487 Afstandhouder
26 K000116487 Afstandhouder
027 K000117126 Basisset
27 K000117126 Basisset
028 K743119047 Inbusschroef
28 K743119047 Inbusschroef
029 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
29 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
030 5935006000 Waaierhuis
30 5935006000 Waaierhuis
031 0600159970 Kogellager
31 0600159970 Kogellager
032 0119089970 Inbusschroef
32 0119089970 Inbusschroef
033 0200169970 Revet
33 0200169970 Revet
034 5932501200 As
34 5932501200 As
035 265577-4 Bout M6x16mm/revet EM4250 A
35 265577-4 Bout M6x16mm/revet EM4250 A
036 5937006011 Vliegwiel
36 5937006011 Vliegwiel
037 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
37 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
038 168501-5 ONTSTEKING EBH253U P
38 168501-5 ONTSTEKING EBH253U P
039 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
39 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
040 424105-6 Bougiedop Ebh253U A
040 5927500100 Bougiedop Em4250 P
40 424105-6 Bougiedop Ebh253U A
041 638665-4 Aansluitkabel Ebh253U P
41 638665-4 Aansluitkabel Ebh253U P
042 5257500300 Doorvoer Eh561 15X7X2Mm *
42 5257500300 Doorvoer Eh561 15X7X2Mm *
043 5929501300 Label, Merk-
43 5929501300 Label, Merk-
044 5935500500 BOUGIEKAP MS352.4 P
44 5935500500 BOUGIEKAP MS352.4 P
045 911601-8 Schroef M5X8 A
45 911601-8 Schroef M5X8 A
046 0140059370 Schroef M5X12 P
46 0140059370 Schroef M5X12 P
047 5935500800 Cilinderkap Bcx3400 P
47 5935500800 Cilinderkap Bcx3400 P
048 922262-9 Inbusbout M5X40 A
48 922262-9 Inbusbout M5X40 A
049 911601-8 Schroef M5X8 A
49 911601-8 Schroef M5X8 A
050 5923503400 Uitlaatkap Em4250 P
50 5923503400 Uitlaatkap Em4250 P
051 168469-5 Uitlaat Ebh253U A
51 168469-5 Uitlaat Ebh253U A
052 5923501601 Uitlaat Pakking Em4250 P
52 5923501601 Uitlaat Pakking Em4250 P
053 5923008011 Vonkenvanger Bhx2500 P
53 5923008011 Vonkenvanger Bhx2500 P
054 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
54 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
055 140419-2 Kleppendeksel Ms335.4U A
55 140419-2 Kleppendeksel Ms335.4U A
056 162307-3 Kleppendekselpakking Ms335.4 A
56 162307-3 Kleppendekselpakking Ms335.4 A
057 965603030 Bougie Cmr6A A
57 965603030 Bougie Cmr6A A
058 5931009000 Cilinder P
58 5931009000 Cilinder P
059 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
59 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
060 266812-3 Schroef M5X18Mm Htr5600 A
60 266812-3 Schroef M5X18Mm Htr5600 A
061 6214016030 SCHROEF M5X33 P
61 6214016030 SCHROEF M5X33 P
062 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
62 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
063 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
63 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
064 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
64 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
065 0043605140 Schroef 5X14 P
65 0043605140 Schroef 5X14 P
066 5926500600 Oliepeilstok Em4250 P
66 5926500600 Oliepeilstok Em4250 P
067 0213160020 Pakking Oliepeilstok G650R P
067 424100-6 O-Ring Tbv Oliepeilstok A
67 424100-6 O-Ring Tbv Oliepeilstok A
068 162308-1 Karterpakking Ms335.4 A
68 162308-1 Karterpakking Ms335.4 A
069 318612-8 Karterdeksel Ms335.4U A
69 318612-8 Karterdeksel Ms335.4U A
070 0043605180 Schroef Bhx2500
70 0043605180 Schroef Bhx2500
071 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
71 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
072 318440-1 Borgplaat Ebh253U A
72 318440-1 Borgplaat Ebh253U A
073 0119049960 Schroef M4X10 P
73 0119049960 Schroef M4X10 P
074 5937500201 Plaat
74 5937500201 Plaat
075 126241-1 Schakelaar,- Contact Sd-H35 A
75 126241-1 Schakelaar,- Contact Sd-H35 A
076 0043104080 Schroef M4X8Li G28/3200L
76 0043104080 Schroef M4X8Li G28/3200L
077 325912-9 Klepborgring Ms335.4U A
77 325912-9 Klepborgring Ms335.4U A
078 5933500200 Klepveer P
78 5933500200 Klepveer P
079 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
79 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
080 5933500000 Stoterstang Em4340L/Ebh341R P
80 5933500000 Stoterstang Em4340L/Ebh341R P
081 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
81 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
082 325914-5 Inlaatklep Ms335.4U A
82 325914-5 Inlaatklep Ms335.4U A
083 325913-7 Uitlaatklep Ms335.4U A
83 325913-7 Uitlaatklep Ms335.4U A
084 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
84 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
085 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
85 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
086 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
86 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
087 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
87 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
088 195141-6 Zuigerveerset Ms335.4U A
88 195141-6 Zuigerveerset Ms335.4U A
089 0565099990 Borgring Rbc410-Rbk410 P
89 0565099990 Borgring Rbc410-Rbk410 P
090 318613-6 Zuiger Ms335.4U A
90 318613-6 Zuiger Ms335.4U A
091 257796-6 Zuigerpen Ms335.4U A
91 257796-6 Zuigerpen Ms335.4U A
092 212085-6 Naaldlager Rbc410-Rbk410 A
92 212085-6 Naaldlager Rbc410-Rbk410 A
093 0323039990 INLEGSPIE RBC280 P
93 0323039990 INLEGSPIE RBC280 P
094 213537-0 Keerring 12 Ms355.4U A
94 213537-0 Keerring 12 Ms355.4U A
095 5932501000 Ring Keerring P
95 5932501000 Ring Keerring P
096 5932008000 Krukas P
96 5932008000 Krukas P
097 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
97 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
098 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
98 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
099 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
99 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
100 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
101 424104-8 Demper Ebh253U A
102 424102-2 Demper Ebh253U A
103 424103-0 Demper Ebh253U A
104 451877-0 Brandstoftank Ms335.4U A
105 345920-4 Slangklem Ebh253U
106 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
107 5936003000 BRANDSTOFLEIDING P
108 5935002000 Starterkap Ebh341R P
109 165606-2 Poelie Ms335.4U P
110 5425003010 Vastzetschroef P
111 451923-9 Koordhaspel Ms335.4U A
112 232257-7 Spriaalveer Ms335.4U A
113 5315001030 Stopper Rbc415 P
114 424317-1 Startergreep Ms335.4U A
115 444018-5 Startkoord Ms335.4U A
116 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
117 5939503800 Label Mp352.4Z
118 5923501801 Spruitstukpakking Em4250 P
119 5923005002 Spruitstuk Bcx2500 P
120 931202-6 Zeskantmoer M5 A
121 0022706000 Moer M6 Htr5600 A
122 0022706000 Moer M6 Htr5600 A
123 0149069972 Stelschroef M6X16 Bhx2500 P
124 5933500600 Spruitstuk Bhx3400 P
125 0043605180 Schroef Bhx2500
126 413138-6 Pakking Carb Ms335.4U A
127 450562-2 Klem Ebh253U
128 0140059370 Schroef M5X12 P
129 168783-9 Carburateur Mp-335.4 A
130 5236018040 PAL TBV.GASKABEL BC23/60/310 P
131 5426005030 Revet Tbv Afstelnaald Rbc420 P
132 257964-1 Seegering E-3 A
133 5206008030 SCHROEF P
134 5926002020 POMPVEER EM4250 P
135 213538-8 O-Ring 2 A
136 5936015010 Naald
137 5926002040 Membraam Onder Em4250 P
138 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
139 5236046010 Schroef Rbc230-260-310 P
140 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
141 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
142 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
143 168620-7 Membraam Ms246.4 A
144 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
145 5936015020 Beschermplaat
146 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
147 345918-1 Slangklem Ebh253U A
148 422055-9 Ontluchtingspijp Ms335.4U A
149 422042-8 Ontluchtingspijp Ebh253U A
150 125468-0 Luchtfilterhuis Ebh253U P
151 451925-5 Chokehandel EBH253U
152 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
153 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
154 213539-6 O-Ring 14Mm Ebh253U A
155 451924-7 Overdrukklepplaat Ebh253U A
156 424315-5 Overdrukklep Ebh253U A
157 5923503500 Pakking Verdeler Bhx2500 P
158 5923503300 Scheidingsplaat Em4250 P
159 450560-6 Chokeplaat Ebh253U A
160 423376-2 Pakkingring Ebh253U
161 345919-9 Montageplaat Ebh253U P
162 265188-5 Met.Schroef Ph2 M5X68Mm Ck A
163 443141-3 Luchtfilterelement Ebh253U A
164 450561-4 Luchtfilterkap Ebh253U
165 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
118A 5923501801 Spruitstukpakking Em4250 P
118B 5923504700 Spruitstukpakking Sp252.4R P
119A 451874-6 Spruitstuk Ms335.4U A
119A 5933018000 Spruitstuk Ms351.4U P