Onderdelentekening voor PB-7650.4 - 4-takt ruggedragen bladblazer 75,6 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 412144-8 Bocht Eb/Pb7650
1 412144-8 Bocht Eb/Pb7650
002 213645-7 O-Ring Bbx7600 A
2 213645-7 O-Ring Bbx7600 A
004 803W17-8 Label Uitl.Gas #
4 803W17-8 Label Uitl.Gas #
005 805X41-3 Label 111Db
5 805X41-3 Label 111Db
006 801D19-4 Label Serienr Pe254.4
6 801D19-4 Label Serienr Pe254.4
007 803T61-7 Waarschuwingslabel
7 803T61-7 Waarschuwingslabel
008 454893-1 Waaierhuis A Pb7650.4
8 454893-1 Waaierhuis A Pb7650.4
010 922343-9 Bout M6X25 Ak3622
10 922343-9 Bout M6X25 Ak3622
011 240152-7 Waaier 250Mm
11 240152-7 Waaier 250Mm
012 922343-9 Bout M6X25 Ak3622
12 922343-9 Bout M6X25 Ak3622
013 454892-3 Waaierhuis B
13 454892-3 Waaierhuis B
014 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
14 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
015 454903-4 Veerhouder A Pb7650
15 454903-4 Veerhouder A Pb7650
016 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
16 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
017 234324-4 Drukveer 22 Ek/Pb7650
17 234324-4 Drukveer 22 Ek/Pb7650
018 454904-2 Veerhouder B Pb7650
18 454904-2 Veerhouder B Pb7650
019 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
19 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
020 454903-4 Veerhouder A Pb7650
20 454903-4 Veerhouder A Pb7650
021 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
21 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
022 234333-3 Drukveer 22 Ek/Pb7650
023 454904-2 Veerhouder B Pb7650
23 454904-2 Veerhouder B Pb7650
024 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
24 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
025 166128-5 Draagriem "L" Pb7650 P
25 166128-5 Draagriem "L" Pb7650 P
026 166129-3 Draagriem "R" Pb7650 P
26 166129-3 Draagriem "R" Pb7650 P
027 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
27 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
028 142666-1 Motorkap Pb7650
28 142666-1 Motorkap Pb7650
029 424619-5 Deksel Pb7650
29 424619-5 Deksel Pb7650
030 424620-0 Demper Pb7650
30 424620-0 Demper Pb7650
031 163532-9 Benzinefilter Bbx7600 A
31 163532-9 Benzinefilter Bbx7600 A
032 345920-4 Slangklem Ebh253U
32 345920-4 Slangklem Ebh253U
033 126586-7 Benzineslang Assy Eb7650Th
33 126586-7 Benzineslang Assy Eb7650Th
034 168396-6 Ontluchtingsventiel Bbx7600 A
34 168396-6 Ontluchtingsventiel Bbx7600 A
035 424505-0 DOORVOER PB7650 P
35 424505-0 DOORVOER PB7650 P
036 412120-2 SLANG 3X370 P
36 412120-2 SLANG 3X370 P
037 412114-7 SLANG 3X370MM P
37 412114-7 SLANG 3X370MM P
038 422137-7 Slangtule Eb7650Th
38 422137-7 Slangtule Eb7650Th
039 140831-6 Olietankdop cpl EK7650H P
39 140831-6 Olietankdop cpl EK7650H P
041 213831-0 O-Ring 29,5Mm A
41 213831-0 O-Ring 29,5Mm A
043 898428-2 Waarschuwingslabel
43 898428-2 Waarschuwingslabel
044 142427-9 Benzinetank Pb7650
44 142427-9 Benzinetank Pb7650
045 454905-0 Riemhouder Pb7650
45 454905-0 Riemhouder Pb7650
046 454894-9 Draagframe Pb7650
46 454894-9 Draagframe Pb7650
047 961005-4 Borgring S-9
47 961005-4 Borgring S-9
048 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
48 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
049 264098-3 Moer M5x10mm EB7650TH
49 264098-3 Moer M5x10mm EB7650TH
050 346771-8 Geleider Eb/Pb7650
50 346771-8 Geleider Eb/Pb7650
051 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
51 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
052 6672500300 Montagebus Bbx7600 P
52 6672500300 Montagebus Bbx7600 P
053 196956-4 Heupkussenset Eb7650Th P
53 196956-4 Heupkussenset Eb7650Th P
054 6672500300 Montagebus Bbx7600 P
54 6672500300 Montagebus Bbx7600 P
055 424678-9 Rubber Ring 25Mm Eb7650Th
55 424678-9 Rubber Ring 25Mm Eb7650Th
056 326356-6 VEER 8MM PB7650 P
56 326356-6 VEER 8MM PB7650 P
057 454425-4 Slang 6X100Mm Ms430.4
57 454425-4 Slang 6X100Mm Ms430.4
060 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
60 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
061 187804-8 Greep Eb7650Th
61 187804-8 Greep Eb7650Th
062 638642-6 Schakelunit Gn900
62 638642-6 Schakelunit Gn900
063 632C07-2 Draadboom Eb7650Th
63 632C07-2 Draadboom Eb7650Th
064 455191-6 Doorvoereslang Pb7650
64 455191-6 Doorvoereslang Pb7650
065 231469-9 Drukveer 4
65 231469-9 Drukveer 4
066 454899-9 Gashendel A Pb7650
66 454899-9 Gashendel A Pb7650
067 168843-7 Gaskabel Pb7650
67 168843-7 Gaskabel Pb7650
068 252126-6 Borgmoer M4X7Mm Mt070
68 252126-6 Borgmoer M4X7Mm Mt070
069 454924-6 Gaslink Pb7650
69 454924-6 Gaslink Pb7650
070 454900-0 Gashandel Eb7650Th
70 454900-0 Gashandel Eb7650Th
071 253903-9 Veerring 6 A
71 253903-9 Veerring 6 A
072 267010-2 Sluitring 5
72 267010-2 Sluitring 5
073 922132-2 Inbusbout M4X18
73 922132-2 Inbusbout M4X18
074 187804-8 Greep Eb7650Th
74 187804-8 Greep Eb7650Th
075 265762-9 Vleugelbout M5X30 Mt372 P
75 265762-9 Vleugelbout M5X30 Mt372 P
076 253052-2 Sluitring 12
76 253052-2 Sluitring 12
090 282025-8 Slangklem 100Mm
90 282025-8 Slangklem 100Mm
091 454934-3 Felxbuis Pb7650
91 454934-3 Felxbuis Pb7650
092 282025-8 Slangklem 100Mm
92 282025-8 Slangklem 100Mm
093 168832-2 Verbindingsbuis Eb/Pb7650 P
93 168832-2 Verbindingsbuis Eb/Pb7650 P
094 454922-0 Kabelklem Pb7650
94 454922-0 Kabelklem Pb7650
100 5975500000 Startpoelie Bbx7600 P
101 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
102 803T59-4 Label Pb7650.4
103 819430-2 Waarschuwingslabel Ms246.4
130 922253-0 Bout 5X30 Eb7650 A
131 141771-1 Kleppendeksel Bbx7600 P
132 5971500900 Kleppendekselpakking Bbx7600
133 142771-4 Cilinderkop Pb7650 P
134 442167-2 Koppakking Bbx7600 A
135 965603030 Bougie Cmr6A A
136 266586-6 Inbusbout M6X35Mm
137 135631-7 CILINDERBLOK EB7650TH P
138 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
139 922352-8 Inbusbout M6X30Mm
140 442168-0 Carterpakking Bbx7600 A
141 318725-5 Carterdeksel Bbx7600 A
142 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
143 452047-4 Oliedop Ms246.4 A
144 424343-0 Pakking Ms246.4 A
145 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
146 5931501300 Borg Plaat Bbx7600
147 922112-8 Inbusbout M4X10 Bpt350 A
148 5976500100 Carterdekselpakking Bbx7600
149 319008-6 Carterdeksel Pb7650
150 346452-4 Pakking Ek7650H A
151 266916-1 INBUSBOUT M8X12MM P
152 922243-3 Inbusbout M5X25Mm Hm0860C
153 0851109960 Overloop BBX600 P
154 197040-8 Zuigerveerset Eb7650Th A
155 318726-3 Zuiger Bbx7600
156 213091-4 Keerring 17 Eb7660Th A
157 326039-8 Zuigerpen Ek7650L
158 233995-4 Borgring Rbl500 A
160 254001-2 Inlegspie 4
161 267448-1 Borgring Bbx7600 A
162 213090-6 Keerring Eb7660Th A
163 143043-0 Krukas Eb7650Th
164 331964-0 Inlaatklep Bbx7600 A
165 331965-8 Uitlaatklep Bbx7600 A
166 234212-5 Klepveer Bbx7600 A
167 331966-6 Klepborgring Bbx7600 A
170 256526-2 Drukstang Bbx7600 A
171 256186-0 Pin 5 Ek7651H A
172 313266-6 TUIMELAAR BBX7600 P
173 126622-9 Tuimelaartandwiel Bbx7600 A
174 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
175 331937-3 Afstandhouder Bbx7600
176 331967-4 Pasbus Bbx7600
177 313267-4 Tuimelaar R Pb7650
178 424621-8 Flensring Vulopening
179 346772-6 Uitlaatpakking Eb/Pb7650
180 168807-1 Uitlaat Bbx7600 A
181 266771-1 Inbusbout M6X18 Bbx7600
182 424105-6 Bougiedop Ebh253U A
183 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
184 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
185 632C08-0 Draadboom Eb7650Th P
186 638710-5 Kabel 2 Bhx2500 A
187 161837-1 Ontsteking Bbx7600 A
188 5977001020 Vliegwiel Bbx7600 P
189 264054-3 Vliegwielmoer M10 Bbx7600 A
190 126165-1 Startinrichting Pb7650
191 266585-8 Parker 5X12Mm Ck A
192 424516-5 Meeneemhuls Pb7650
193 326200-7 Meenemer Pb7650
194 234257-3 Drukveer Pb7650
195 441075-4 STARTERWIEL PB7650 P
196 SG00000014 Starterveer Bbx7600 A
197 141649-8 STARTERKAP PB7650 P
198 444043-6 Starterkoord Pb7650
199 424361-8 Start Knop Rbc310 A
200 424360-0 Stopper Rbc415 A
201 455124-1 Luchtfilterkap Pb7650
202 265799-6 Vleugelbout M5X20Mm P
203 412145-6 Luchtfilter Eb/Pb7600
204 162346-3 Scheidingsplaat Pb7660.4
205 352020-3 Verdeler Er2650Lh/Pb7660
206 266007-8 Tapschroef Pt3X10 A
207 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
208 453865-3 Verdeelblok Er2650Lh/Pb7660
209 911283-6 Schroef M5X60 Vc2510L
210 454910-7 Shokeplaat Pb7650.4
211 266385-6 Tapschroef 4X14 Ga7020 A
212 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
213 454913-1 Luchtfilterhuis Pb7650.4
214 815N78-2 LABEL "SERIE" PB7650.4 #
215 454902-6 Chokehendel Pb7650
216 5233504200 Carburateur Pakking Rbc221
217 346770-0 Plaat 31 Eb/Pb7650
218 412112-1 Slang 3X60Mm
219 010155011 Brandstofpomp Ea4300F P
220 168859-2 Carburateur Pb/Eb7650
221 442206-8 Pakking Carburateur Pb7650
222 422096-5 Slang 3X25Mm Bbx/Pb7600 A
223 422127-0 Slang Eb7650T 3-55Mm
224 452952-5 Slangverbinder Bbx7600 A
225 412121-0 SLANG 3X130MM BBX7600 P
226 422126-2 Slang Eb7650T 3-160Mm P
227 424622-6 Luchtfilterpakking Pb7650
228 266749-4 Met.Schr.Ck M5X25Mm Bbx7600 A
229 424623-4 Doorvoer
230 0119059490 Bout 5X14 Em4250 P
231 142926-1 Isolator Eb7650Th
232 162333-2 Afstandhouderpakking Bbx7600 A
233 213304-3 O-Ring 20
234 454911-5 Choke Xtra Klep
235 454912-3 Klepkap Xtra Choke Pb7650
236 266385-6 Tapschroef 4X14 Ga7020 A
237 213261-5 O-Ring 17
250 266795-7 Vastzetschroef Bbx7600 A
251 264065-8 Kabelstelmoer Rbc230-260-310 A
252 266704-6 Afstelschroef Rbc230 A
253 346491-4 Kabelsteun Rbc280 A
254 325922-6 Zwenkelement Ebh253U A
255 413140-9 Revet Ebh253U A
256 257964-1 Seegering E-3 A
257 424444-4 Pakking Ring Rbc23/260/310 A
258 234183-6 Drukveer 5-9 Ebh253U A
259 WJ00016104 O Ring Dcs230T A
260 WJ00112478 Sproeier #60 Bbx7600 A
261 442155-9 Membraampakking Ebh253U A
262 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
263 141672-3 Pomphuis Pb7650
264 442183-4 Pakking Ht2350/60D A
265 168620-7 Membraam Ms246.4 A
266 WJ00021158 Deksel Ea3201S A
267 WJ00096325 Schroef Eb7650Th
268 WJ00983160 Veer Ps222Th A
269 WJ00096424 Schroef Dcs230T/Ps222
270 WJ00014477 Pen Dcs230T A
271 WJ00016648 Stelvork Ps222Th A
272 WJ00008282 Vlotternaald Ea3201S
273 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
028A 898343-0 Waarschuw.Label Bbx/Pb7600.4
133A 264024-2 Moer M5
133B 266728-2 Stelschroef Pb7650
147A 922112-8 Inbusbout M4X10 Bpt350 A
213A 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A