Onderdelentekening voor PB7600.4 - 4-takt ruggedragen bladblazer 75,6 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 6671007001 Waaierhuis Pb7600.4
002 6671005010 MOER BBX7600 P
003 0140059220 Schroef Assy M5X65Mm Bbx7600
004 6671002000 Demper 1 Bbx7600
005 0200059910 Revet 5Mm Bbx7600
006 0043105400 Schroef M5X40Mm Bbx7600
007 0150059730 Schroef 5X25Mm Bbx7600
008 6671001000 Inlaatkap Bbx7600
009 0150059760 Schroef Pt 5X16Mm P
010 6671003000 Demper 2 Bbx7600
011 0119069690 Inbusbout M6X40Mm Bbx7600 P
001-1 6671007001 Waaierhuis Pb7600.4
012 6671004000 Waaier Bbx7600
013 0563379990 *Tyrap Bbx7600
014 6671500400 Elleboog Bbx7600
015 0240989990 O-Ring Bbx7600 P
016 0119069680 Inbusbout M6X30Mm Bbx7600 P
017 6671500200 Beugel 1 Bbx7600
018 6671500300 Beugel 2 Bbx7600
019 6671008003 Waaierhuis 2 Pb7600.4/Bbx A
020 6671005010 MOER BBX7600 P
021 0170059950 MOER M5 BBX7600 P
002-1 6671005011 Moer Bbx7600
022 0736289980 Label Gevaar Bhx2500 P
022 810451-7 Label Gevaar Bhx2500 A
023 0150049820 Schroef 4X6Mm Bbx7600
024 6676500700 Uitlaatdeksel Bbx7600
025 0736309870 Waarschuw.Label Bbx/Pb7600.4 P
026 450964-2 Bougiekap Bhx2500/01 A
027 0150059760 Schroef Pt 5X16Mm P
028 424504-2 Oliedeksel Bbx7600 A
028 6676500100 OLIEDEKSEL BBX7600 P
029 898454-1 Choke Label Rbc525 A
031 0851159861 Slang Bbx7600 P
032 5316503300 ONTLUCHTER BBX7600 P
033 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
034 0851339960 Benzineleiding Bbx7600
035 345920-4 Slangklem Ebh253U
036 5806502900 Benzinefilter Bbx7600 P
037 6673002001 Benzinetank Bbx7600 P
038 6672500300 Montagebus Bbx7600 P
039 6672002000 Deksel Pb7600.4
040 0043706120 Schroef Assy M6X12Mm Bbx7600
041 0023706000 Flensmoer P
042 6672001000 Draagframe Pb7600.4
043 0140059210 Schroef Assy M5X16Mm Bbx7600
044 6672500200 Montagebus Bbx7600
045 6672003000 Draagkussen Pb7600.4 A
046 6675001001 Controlehandel Bbx7600.4 P
047 6675001010 Inbusbout M6X20 Bbx7600 P
048 0032206000 GEGOLFDE RING P
048 267841-9 Gegolfde Ring Bbx7600 A
049 0031106000 Ring P
050 453717-8 Gashandel 2 Bbx7600 A
050 6625500701 Gashandel 2 Rbl500 P
051 0170069960 MOER M6 RBC525 P
051 931302-2 Zeskantmoer M6
052 453716-0 Gashandel 1 Rbl500 A
052 6625500601 GASHANDEL 1 RBL500 P
053 233602-9 Torsieveer Bbx7600 A
053 6625500901 TORSIEVEER RBL500 P
054 6675001030 SCHROEF M5X25MM BBX7600 P
054 911242-0 Schroef M5X25Mm Bbx7600 A
055 6675004000 Schakelaar Bbx7600 P
056 6675001020 Schroef 4X16Mm Bbx7600 P
057 0170059950 MOER M5 BBX7600 P
058 6675500001 Kabelgeleider Bbx7600 P
059 0630139820 GASKABEL BBX7600 P
060 911253-5 Schroef 5X30 A
061 5971500700 Kleppendeksel Bbx7600 P
062 5971500900 Kleppendekselpakking Bbx7600
063 5971003001 CILINDERKOP BBX7600 P
064 442167-2 Koppakking Bbx7600 A
065 965603030 Bougie Cmr6A A
066 0119069670 Inbusbout M6X35Mm Bbx7600 P
067 5971007001 CILINDER BBX7600/PB7600.4 P
068 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
069 0119069930 Bout 6X30
070 442168-0 Carterpakking Bbx7600 A
071 318725-5 Carterdeksel Bbx7600 A
072 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
073 6676005000 Oliedop Bbx7600
074 0213229980 Pakking Bbx7600
075 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
076 5931501300 Borg Plaat Bbx7600
077 0119049980 INBUSBOUT M4X10 P
077 922112-8 Inbusbout M4X10 Bpt350 A
078 5976500100 Carterdekselpakking Bbx7600
079 5976500000 Carterdeksel Bbx7600
080 0037008000 PAKKINGRING ALU BBX7600 P
080 346452-4 Pakking Ek7650H A
081 0016608120 Aftapbout M8X12 Bbx7600
082 266700-4 Schroef M5X25Mm A
083 0851109960 Overloop BBX600 P
084 5972003000 ZUIGERVEERSET BBX7600 P
085 5972500001 ZUIGER BBX7600 P
086 213091-4 Keerring 17 Eb7660Th A
087 5802500701 Zuigerpen Bbx7600/Pb7600 P
088 0565119990 Borgring Rbl500 P
089 0610129940 Naaldlager Bbx7600
090 0323049950 Spie Rbc250
091 267448-1 Borgring Bbx7600 A
009-1 0150059800 Schroef M5X18 Htr5600
092 213090-6 Keerring Eb7660Th A
093 5972002001 KRUKAS BBX7600/PB7600 P
094 5973500100 INLAATKLEP BBX7600 P
095 5973500202 UITLAATKLEP BBX7600 P
096 5973500301 Klepveer Bbx7600 P
097 5973500400 KLEPBORGRING BBX7600 P
098 5973500500 Kleppenas Bbx7600 P
099 5973004000 Kleppenarm Bbx7600 P
100 256526-2 Drukstang Bbx7600 A
101 256186-0 Pin 5 Ek7651H A
102 5973500601 Tuimelaar Bbx7600 P
103 126622-9 Tuimelaartandwiel Bbx7600 A
104 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
105 5975001000 Startinrichting Bbx7600 P
106 5975500000 Startpoelie Bbx7600 P
107 5195002060 Schroefset Eh490V P
108 5975002040 Binnenbus Bbx7600
109 5975002050 Meenemer Bbx7600
110 5975002030 Frictieveer Bbx7600
111 5315001030 Stopper Rbc415 P
011-1 0119069691 Inbusbout M6X40Mm Bbx7600 P
112 5315001020 Start Knop Rbc310 P
011-2 265623-3 Inbusbout M6X40Mm Bbx7600 A
113 5975002110 Starterkoord Bbx7600
114 5975002020 Startertrommel Bbx7600
115 SG00000014 Starterveer Bbx7600 A
116 266788-4 Schroef Assy Ptr2500 A
117 6679501701 Label Pb7600.4
118 5973501200 Inlaatpakking Bbx7600
119 266700-4 Schroef M5X25Mm A
120 453858-0 Afstandhouder Bbx7600 A
121 162333-2 Afstandhouderpakking Bbx7600 A
012-1 240138-1 Waaier Sp7650
122 0043605140 Schroef 5X14 P
123 5976001000 Carburateur Bbx7600
124 5976001010 Pomphuis Bbx7600
125 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
126 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
127 168620-7 Membraam Ms246.4 A
128 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
129 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
130 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
131 5236046010 Schroef Rbc230-260-310 P
132 5216008010 Vastzetschroef Bbx7600 P
133 5316005450 Kabelstelmoer Rbc230-260-310 P
134 5236018040 PAL TBV.GASKABEL BC23/60/310 P
135 5426005030 Revet Tbv Afstelnaald Rbc420 P
136 5246001240 Afstelschroef M3X10Mm P
137 5236052020 Kabelsteun Rbc280 P
138 257964-1 Seegering E-3 A
139 424444-4 Pakking Ring Rbc23/260/310 A
140 5926002020 POMPVEER EM4250 P
141 213538-8 O-Ring 2 A
142 5976001020 Sproeier #60 Bbx7600 P
143 5926002040 Membraam Onder Em4250 P
144 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
145 6676501200 Knopschroef Bbx7600
146 6676002002 Luchtfilterdeksel Pb7600.4
147 6676500201 Luchtfilter Bbx7600
148 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
149 126377-6 Luchtfilterhuis Bbx7600 A
150 162358-6 Afdekkap Bbx7600 A
151 424315-5 Overdrukklep Ebh253U A
015-1 213645-7 O-Ring Bbx7600 A
152 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
153 454834-7 Controle Klep Bbx7600 A
154 0851139920 Slang 3X130Mm Bbx/Pb7600 P
155 0561079990 Slangklem Bbx7600 P
156 0851029930 Slang 3X25Mm Bbx7600/Pb7600 P
157 452952-5 Slangverbinder Bbx7600 A
158 412122-8 Slang 3X240Mm Bbx7600 A
159 5973006000 Inlaatbehuizing Bbx7600 P
160 458169-8 Chokehendel Bbx7600 A
161 5973501700 Chokeplaat Bbx7600 P
016-1 266649-8 Inbusbout M6X30Mm Bbx7600 A
162 5973006010 Schroef 4X12Mm Bbx7600
163 5973501900 Inlaatplaat Bbx7600 P
164 911288-6 Schroef 5X65
165 0561679990 Slangklem Bbx7600
166 0561439990 Slangklem Bbx7600
167 6676500400 Luchtverplaatser Bbx7600
168 346682-7 Uitlaatpakking Bbx7600 A
169 5973001002 UITLAAT FL-H7500 P
170 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
171 0119069650 Inbusbout M6X70Mm Bbx7600
017-1 318890-0 Basisdrager L Sp7650
172 424105-6 Bougiedop Ebh253U A
173 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
174 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
175 6165500201 Draad Rbc310 P
176 5927011000 Kabel 2 Bhx2500 P
177 161837-1 Ontsteking Bbx7600 A
178 5977001020 Vliegwiel Bbx7600 P
179 0023710000 VLIEGWIELMOER M10 BBX7600 P
180 168746-5 Verbindingsbuis Bbx7600 A
181 0561769990 Slangklem Bbx7600
018-1 318891-8 Basisdrager R Sp7650
182 6679500000 Flexbuis Bbx7600 P
183 0561009990 Slangklem Fl-H7500
184 6679501801 MIDDENBUIS BBX7600 P
185 6679501900 EINDBUIS BBX7600 P
186 6679001000 Draagriem Bbx7600 A
188 6672500400 Waaierplaat Bbx/Pb7600
189 6672500300 Montagebus Bbx7600 P
190 6676501500 Isolatieplt Boven Bbx/Pb7600 P
191 6676501600 Isolatieplt Midd Bbx/Pb7600 P
192 6676501700 Isolatieplt Onder Bbx/Pb7600 P
019-2 6671008002 Waaierhuis 2 Pb7600.4/Bbx P
019-3 6671008003 Waaierhuis 2 Pb7600.4/Bbx A
198 331967-4 Pasbus Bbx7600
199 331937-3 Afstandhouder Bbx7600
200 412123-6 Slang 10X110Mm Bbx7600 P
201 412127-8 Slang 10X170Mm Bbx7600 P
020-1 6671005011 Moer Bbx7600
202 412124-4 Slang 10X220Mm Bbx7600 A
021-1 931202-6 Zeskantmoer M5 A
022-1 892460-8 Label Gevaar Bhx2500 A
025-1 898343-0 Waarschuw.Label Bbx/Pb7600.4
026-1 450964-2 Bougiekap Bhx2500/01 A
027-1 0150059800 Schroef M5X18 Htr5600
028-1 424504-2 Oliedeksel Bbx7600 A
029-1 898454-1 Choke Label Rbc525 A
030-4 454133-7 Motorkap Pb7600.4 P
030-5 141984-4 Motorkap Pb7600.4 A
030A 6676500902 Afdekkap Pb7600.4 P
030B 6676500904 Motorkap Pb7600.4 P
031-1 412119-7 Slang Bbx7600 A
032-1 168396-6 Ontluchtingsventiel Bbx7600 A
033-1 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
035-1 345920-4 Slangklem Ebh253U
036-1 163532-9 Benzinefilter Bbx7600 A
037-1 453618-0 Benzinetank Bbx7600 A
038-1 458158-3 Montagebus Bbx7600 A
041-1 264092-5 Flensmoer A
045-1 6672003000 Draagkussen Pb7600.4 A
046-1 6675001002 CONTROLEHANDEL BBX7600.4 P
046-2 126137-6 CONTROLEHANDEL BBX7600.4 P
046-3 197095-3 CONTROLEHANDEL BBX7600.4 P
046-4 198218-6 Controlehandel Bbx7600.4 A
047-1 922317-0 Inbusbout M6x14mm P
048-1 267841-9 Gegolfde Ring Bbx7600 A
049-1 267459-6 Ring Bbx7600 A
050-1 453717-8 Gashandel 2 Bbx7600 A
051-1 931302-2 Zeskantmoer M6
052-1 453716-0 Gashandel 1 Rbl500 A
053-1 233602-9 Torsieveer Bbx7600 A
054-1 911242-0 Schroef M5X25Mm Bbx7600 A
055-1 168745-7 Schakelaar Bbx7600 A
056-1 266768-0 Schroef 4X16Mm Bbx7600 A
057-1 931202-6 Zeskantmoer M5 A
057-2 252103-8 Zeskant Borgmoer M5X8 A
058-1 453715-2 Kabelgeleider Bbx7600 A
059-1 168744-9 Gaskabel Bbx7600 A
060-2 266789-2 BOUT 5X30 RBC280 P
060-3 922253-0 Bout 5X30 Eb7650 A
061-2 141771-1 Kleppendeksel Bbx7600 P
062-1 5971500900 Kleppendekselpakking Bbx7600
063-1 5971003002 CILINDERKOP BBX7600 P
063-2 142381-7 CILINDERKOP BBX7600 P
063-3 142771-4 Cilinderkop Pb7650 P
063-3 424424-0 Klepafdichter Ek7650H
063-4 126943-9 Cilinderkop Pb7650 A
063-4 424424-0 Klepafdichter Ek7650H
063A 5971003002 CILINDERKOP BBX7600 P
064-2 442167-2 Koppakking Bbx7600 A
065-1 168401-9 BOUGIE CMR6A P
066-1 922357-8 INBUSBOUT M6X35 P
067-1 5971007001 CILINDER BBX7600/PB7600.4 P
067-2 197786-6 CILINDER BBX7600/PB7600.4 P
067-3 123580-0 Motor cpl PM7651H #
067-3 135739-7 Cilinderblok Eb7650Th A
067-3 197786-6 CILINDER BBX7600/PB7600.4 P
068-1 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
069-1 922352-8 Inbusbout M6X30Mm
070-2 442168-0 Carterpakking Bbx7600 A
071-1 318725-5 Carterdeksel Bbx7600 A
072-2 266813-1 INBUSBOUT M5X16MM P
072-3 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
075-1 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
077-1 922117-8 INBUSBOUT M4X12 P
079-1 319008-6 Carterdeksel Pb7650
080-1 346452-4 Pakking Ek7650H A
081-1 266916-1 INBUSBOUT M8X12MM P
081-2 921412-3 Zeskantbout M8X12 A
082-1 0119059390 INBUSBOUT M5X25MM P
082-2 922243-3 Inbusbout M5X25Mm Hm0860C
083-1 422420-2 Overloopslang 3x80mm BBX600 A
084-1 197040-8 Zuigerveerset Eb7650Th A
085-2 318726-3 Zuiger Bbx7600
085-3 318726-3 Zuiger Bbx7600
086-1 213599-8 Oliekeerring Bbx7600 P
086-2 213599-8 Oliekeerring Bbx7600 P
086-3 213091-4 Keerring 17 Eb7660Th A
087-1 5802500702 Zuigerpen Bbx7600/Pb7600 P
087-2 257344-1 Zuigerpen Bbx7600/Pb7600 P
087-3 326039-8 Zuigerpen Ek7650L
088-1 233995-4 Borgring Rbl500 A
091-1 267448-1 Borgring Bbx7600 A
092-1 213598-0 Oliekeerring Bbx7600 P
092-2 213090-6 Keerring Eb7660Th A
093-1 5972002002 KRUKAS BBX7600/PB7600 P
093-2 142205-7 KRUKAS BBX7600/PB7600 P
093-3 126576-0 Krukas Bbx7600/Pb7600 A
094-1 331964-0 Inlaatklep Bbx7600 A
094A 331964-0 Inlaatklep Bbx7600 A
095-3 331965-8 Uitlaatklep Bbx7600 A
095A 331965-8 Uitlaatklep Bbx7600 A
096-1 234212-5 Klepveer Bbx7600 A
096A 234212-5 Klepveer Bbx7600 A
097-1 331966-6 Klepborgring Bbx7600 A
097A 331966-6 Klepborgring Bbx7600 A
098-1 5973500501 Kleppenas Bbx7600 P
098-2 268310-3 Kleppenas Bbx7600 A
098A 5973500501 Kleppenas Bbx7600 P
099-2 126005-3 Kleppenarm Bbx7600 A
100-1 256526-2 Drukstang Bbx7600 A
101-1 256186-0 Pin 5 Ek7651H A
102-1 5973500601 Tuimelaar Bbx7600 P
102-2 313266-6 TUIMELAAR BBX7600 P
102-3 310715-4 Tuimelaar Bbx7600 A
103-1 346434-6 Tandiwelplaat Ek7650H
103-1 5973002002 Tuimelaartandwiel Bbx7600 P
103-2 126622-9 Tuimelaartandwiel Bbx7600 A
103-2 346434-6 Tandiwelplaat Ek7650H
104-1 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
105-1 126165-1 Startinrichting Pb7650
105-1 141649-8 STARTERKAP PB7650 P
106-1 161599-1 Startpoelie Bbx7600 A
107-1 266585-8 Parker 5X12Mm Ck A
108-1 424516-5 Meeneemhuls Pb7650
109-1 326200-7 Meenemer Pb7650
110-1 234257-3 Drukveer Pb7650
111-1 424360-0 Stopper Rbc415 A
112-1 424361-8 Start Knop Rbc310 A
113-1 444043-6 Starterkoord Pb7650
114-1 441075-4 STARTERWIEL PB7650 P
115-1 232262-4 Starterveer Bbx7600 P
115-2 SG00000014 Starterveer Bbx7600 A
116-1 266788-4 Schroef Assy Ptr2500 A
117-1 801K54-4 Label modelno. PB7600.4 A
119-3 266749-4 Met.Schr.Ck M5X25Mm Bbx7600 A
120-1 453858-0 Afstandhouder Bbx7600 A
121-1 162333-2 Afstandhouderpakking Bbx7600 A
122-1 0119059490 Bout 5X14 Em4250 P
124-1 5976001010 Pomphuis Bbx7600
125-1 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
125-2 WJ00014070 Inlaatzeef Ea3201S A
126-1 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
127-1 168574-8 Membraam Ebh253U P
127-2 WJ00963279 Membraam Ebh253U A
127-3 WJ00095586 Diafragma Dcs230T/Ps222 A
128-1 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
129-1 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
130-1 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
131-1 266582-4 Parker 3X24Mm Ck A
132-1 266795-7 Vastzetschroef Bbx7600 A
133-1 264065-8 Kabelstelmoer Rbc230-260-310 A
134-1 325922-6 Zwenkelement Ebh253U A
135-1 413140-9 Revet Ebh253U A
136-1 266704-6 Afstelschroef Rbc230 A
137-1 346491-4 Kabelsteun Rbc280 A
138-1 257964-1 Seegering E-3 A
139-1 424444-4 Pakking Ring Rbc23/260/310 A
140-1 234183-6 Drukveer 5-9 Ebh253U A
141-1 213538-8 O-Ring 2 A
142-1 WJ00112478 Sproeier #60 Bbx7600 A
143-1 442155-9 Membraampakking Ebh253U A
144-1 168575-6 Pompmembraam Ebh253U P
144-2 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
146-1 6676002002 Luchtfilterdeksel Pb7600.4
147-1 6676500201 Luchtfilter Bbx7600
149-2 6676003002 LUCHTFILTERHUIS BBX7600 P
149-3 126377-6 Luchtfilterhuis Bbx7600 A
150-1 6676501300 AFDEKKAP BBX7600 P
150-2 162358-6 Afdekkap Bbx7600 A
151-1 424315-5 Overdrukklep Ebh253U A
152-1 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
153-1 6676500500 CONTROLE KLEP BBX7600 P
153-2 454834-7 Controle Klep Bbx7600 A
154-2 412129-4 Slang 3X105Mm Bbx7600 A
155-2 282027-4 Slangklem Bbx7600 A
156-1 422096-5 Slang 3X25Mm Bbx/Pb7600 A
157-1 452952-5 Slangverbinder Bbx7600 A
158-1 0851199960 SLANG 3X190MM BBX7600/PB7600 P
158-2 422222-6 Slang Eb7650T 3-190Mm A
159-1 126724-1 Inlaathuis Bbx7600 A
160-1 458169-8 Chokehendel Bbx7600 A
161-1 458166-4 Chokeplaat Bbx7600 A
164-1 911288-6 Schroef 5X65
167-1 6676500400 Luchtverplaatser Bbx7600
168-1 5973501302 Uitlaatpakking Bbx7600 P
168-2 346682-7 Uitlaatpakking Bbx7600 A
169-2 5973001003 Uitlaat Bbx7600 P
169-3 168807-1 Uitlaat Bbx7600 A
169A 168807-1 Uitlaat Bbx7600 A
171-1 266771-1 Inbusbout M6X18 Bbx7600
171A 266771-1 Inbusbout M6X18 Bbx7600
172-1 424105-6 Bougiedop Ebh253U A
173-1 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
174-1 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
175-1 638784-6 Draad Rbc310 A
176-1 638710-5 Kabel 2 Bhx2500 A
177-1 161837-1 Ontsteking Bbx7600 A
178-1 319170-7 Vliegwiel Bbx7600 A
179-1 264054-3 Vliegwielmoer M10 Bbx7600 A
180-1 168746-5 Verbindingsbuis Bbx7600 A
182-1 412115-5 Flexbuis Bbx7600 A
184-1 455633-0 Middenbuis Bbx7600 A
185-1 455632-2 Eindbuis Bbx7600 A