Onderdelentekening voor PC6412DWS - Motordoorslijper 64,0 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 394114008 Tank Cpl. Rood Pc-Serie A
1 394114008 Tank Cpl. Rood Pc-Serie A
002 957117020 Gashandel Dpc7301 #
2 957117020 Gashandel Dpc7301 #
003 394117011 Gasstang Dpc6201
3 394117011 Gasstang Dpc6201
004 957117030 Halfgasregeling Dpc7301 *
4 957117030 Halfgasregeling Dpc7301 *
005 394114100 SCHROEFINZET DPC7301 P
5 394114100 SCHROEFINZET DPC7301 P
006 394114070 Rubber Voet Dpc7301 P
6 394114070 Rubber Voet Dpc7301 P
007 010114081 Vuldop Haaks Dpc7301 *
7 010114081 Vuldop Haaks Dpc7301 *
008 010114091 Benzinedop Dbc340 A
8 010114091 Benzinedop Dbc340 A
009 963230030 O-Ring 30X3,0 A
9 963230030 O-Ring 30X3,0 A
010 963230030 O-Ring 30X3,0 A
10 963230030 O-Ring 30X3,0 A
011 010114010 Aanzuigkop P
11 010114010 Aanzuigkop P
012 963601240 Filter P
12 963601240 Filter P
013 010175050 Beluchtingventiel Dpc6200 A
13 010175050 Beluchtingventiel Dpc6200 A
014 965404911 AANZUIGSLANG DPC7301 P
14 965404911 AANZUIGSLANG DPC7301 P
015 394114181 Zijkap Pc-Serie Zwart A
15 394114181 Zijkap Pc-Serie Zwart A
016 424695-9 Trillingsdemper A
16 424695-9 Trillingsdemper A
017 424695-9 Trillingsdemper A
17 424695-9 Trillingsdemper A
018 424695-9 Trillingsdemper A
18 424695-9 Trillingsdemper A
019 424695-9 Trillingsdemper A
19 424695-9 Trillingsdemper A
020 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
20 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
021 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
21 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
022 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
22 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
023 346870-6 Ring 5.8X26X2
23 346870-6 Ring 5.8X26X2
024 346870-6 Ring 5.8X26X2
24 346870-6 Ring 5.8X26X2
025 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
25 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
026 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
26 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
027 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
27 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
028 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
28 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
029 908305405 Torx Schroef M5X40Mm P
29 908305405 Torx Schroef M5X40Mm P
030 394114750 Kap Pc64/73/81
30 394114750 Kap Pc64/73/81
031 143097-7 Beugelhandgreep Ek8100 A
31 143097-7 Beugelhandgreep Ek8100 A
032 394114190 Voet Dpc-Serie A
32 394114190 Voet Dpc-Serie A
033 980114987 Label (Dolmar) #
33 980114987 Label (Dolmar) #
034 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
34 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
035 394114271 Voet Cpl Pc-Serie P
35 394114271 Voet Cpl Pc-Serie P
037 394114230 Wiel Tbv Voet M/Rol Dpc-Serie
37 394114230 Wiel Tbv Voet M/Rol Dpc-Serie
038 394114240 Glijlager
38 394114240 Glijlager
039 395118110 Filterdeksel Cpl Rood Pc-Serie
39 395118110 Filterdeksel Cpl Rood Pc-Serie
041 394118010 Bayonet Sluiting
41 394118010 Bayonet Sluiting
044 980115400 Veiligheidlabel Pc-Serie
44 980115400 Veiligheidlabel Pc-Serie
045 395118050 Rubber Element P
45 395118050 Rubber Element P
047 395173080 VOORFILTER DPC6430/31/7330/ P
047 395173081 Voorfilter P
47 395173081 Voorfilter P
048 326118020 Pakkingring Dpc64/73/10/11
48 326118020 Pakkingring Dpc64/73/10/11
049 424701-0 Luchtfilter A
49 424701-0 Luchtfilter A
050 394173020 Binnenfilter Dpc7301
50 394173020 Binnenfilter Dpc7301
051 395118090 DEKSEL CPL ZWART PC-SERIE P
51 395118090 DEKSEL CPL ZWART PC-SERIE P
054 908605505 Cilinder Schroef 5X50 P
54 908605505 Cilinder Schroef 5X50 P
056 980114999 Label Mix Dpc P
56 980114999 Label Mix Dpc P
060 346867-5 Geleidering Ek7650L A
60 346867-5 Geleidering Ek7650L A
061 394131200 Aanzuigslang Dpc7301 P
61 394131200 Aanzuigslang Dpc7301 P
062 965603050 Slangklem
62 965603050 Slangklem
063 346874-8 Inlaatpakking Ek8100 A
63 346874-8 Inlaatpakking Ek8100 A
064 908204555 Cilinder Schroef M4X55Mm A
64 908204555 Cilinder Schroef M4X55Mm A
065 970502050 Isolatieleiding P
65 970502050 Isolatieleiding P
066 394150030 Chokehandel Dpc7301
66 394150030 Chokehandel Dpc7301
067 326496-0 Chokestang Ek8100 A
67 326496-0 Chokestang Ek8100 A
068 965452382 Benzineslang 3X5,5Mm 100Cm #
68 965452382 Benzineslang 3X5,5Mm 100Cm #
069 965401016 Leivoering A
69 965401016 Leivoering A
070 161339-7 Uitlaat DPC7301 z/kata A
70 161339-7 Uitlaat DPC7301 z/kata A
072 965531131 UITLAATPAKKING DPC64/7901 P
073 346868-3 Hitteschild Ek8100 A
73 346868-3 Hitteschild Ek8100 A
074 266960-8 Met.Schr. M5X20Mm A
74 266960-8 Met.Schr. M5X20Mm A
076 038111060 Moer M5 4K P
76 038111060 Moer M5 4K P
79 395114100 TANK KPL. PC-SERIE P
80 957117040 Gashandel Pc/Dpc-Series A
81 170175010 Ventielklep Ea4300F
83 395117010 Gasstang Pc/Dpc-Serie P
84 395146011 Contactveer Pc/Dpc-Series P
85 965605511 Kabel Cpl Pc/Dpc-Serie
86 395150011 Chokestang PC/DPC P
111 395160100 STARTINRICHTING ASSY P
112 394112161 Starterhuis Rood Pc-Serie A
113 394163020 Oprolveer Dpc64/73/10/11
114 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
115 394162040 Koordtrommel A
116 929314100 Borgring 14X1
117 394164020 Startkoord Pc-Serie A
119 001161020 Startergreep Dpc64/73/10/11 A
120 928405000 Spanring P
121 394112141 Luchtgeleidepl. Dpc64/7310/11A
122 980114208 Sticker Dolmar Germany #
123 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
125 031166010 Startpal Set P
126 920208024 Zeskantmoer M8X1 A
127 267822-3 Veerring 8mm EA3201S A
129 970310200 Bougieleiding 100Cm
130 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
131 119132030 Zuigerpen
132 965401016 Leivoering A
133 394146013 Contactveer Dpc64/7310/11 A
134 957604260 Bougiedop P
135 965603021 Bougie Bpmr7A P
136 455819-6 Kap Ek8100 A
137 908605145 Schroef M5x14mm P
138 327130140 Cilinder Met Zuiger Pc6412D A
139 325132035 Zuiger D=47Mm Cpl. A
140 325132050 Zuigerveer D=47mm P
141 119132060 Borgring C12X1
142 455804-9 De-Komp.Ventiel Ek8100 A
143 346873-0 Cilinderpakking Ek8100 A
144 908805235 Bout M5X23 Ps7314D P
145 394120011 Krukas Dpc7301 P
146 962210015 Naaldlager P
147 939630370 Inlegspie 3X3,7 A
148 962900052 Oliekeerring 15X24X7Mm P
149 962900052 Oliekeerring 15X24X7Mm P
150 234366-8 Borgring A
151 346872-2 Stopring A
152 346866-7 Geleidingsschijf Ek8100 A
153 326111731 Krukashuis Mag.Kant Pc-Serie A
154 326111740 Krukashuis Aandr K. Dpc7301 A
155 346877-2 Krukashuispakking Ek8100 A
156 936430160 Spanstift 3X16Mm P
157 908005305 Torx Schroef M5X30Mm A
158 960102159 Kogellager 6202C3 P
159 960102159 Kogellager 6202C3 P
160 395223200 Koppelingstrommel Dpc7301 P
161 908605145 Schroef M5x14mm P
162 267389-1 Sluitring 12 A
163 010180024 KOPPELING DPC7301 P
164 024184021 Koppelingsveer Dpc-Serie P
165 455834-0 Afdekkap Krukas Rood Pc7414 A
166 965300470 V Snaar Dpc7301 P
168 965402870 Rubber Beschermplaat Dpc Serie
169 325341611 Beschermkap 300Mm Dpc64/7310 P
170 957342011 Bevestiging Tbv Kap Dpc7301 P
171 442169-8 Geleidingschaal Ek7650 A
172 442169-8 Geleidingschaal Ek7650 A
173 424427-4 Rubber Ring Inner Ek7650 A
174 424426-6 Rubber Ring Inner Ek7650 A
175 346455-8 Plaat Ek7650H A
176 318746-7 Aandrukring Ek7650H
177 394211740 Slijparm Dpc64/7311 P
178 123307-8 Stop Bout Compleet Ek8100 A
179 394211091 SCHROEF P
180 326502-1 As Ek8100 A
182 213625-3 O-Ring 9Mm Ek7650H A
183 211490-4 Kogellager 6203Llu A
184 211490-4 Kogellager 6203Llu A
185 224443-4 Binnenflens 102 Ek7650H P
186 224443-4 Binnenflens 102 Ek7650H P
187 994290250 Zeskantbout M8X25 Ek6100 P
188 994290250 Zeskantbout M8X25 Ek6100 P
189 257375-0 Afstandbus P
190 257375-0 Afstandbus P
193 929240180 BORGRING R-40 P
194 929240180 BORGRING R-40 P
197 394213033 Spanschroef Snijarm Dpc7301 P
198 234215-9 Drukveer 6Mm Ek7650H A
199 921906004 Moer Ehw120 P
200 923208004 MOER M8 M/FLENS P
201 980114975 Veiligheidslabel Dpc64/7311 #
202 346457-4 Plaat Ek7650H A
203 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
204 962300017 Naaldlager Dpcs64/7310/11 P
205 928405000 Spanring P
206 326341300 Handgreep Dcs64/7310/11 P
207 0043105160 Schroef (Kruis) M5X16
208 266660-0 Inbusbout M6X35Mm Ek7650H P
209 908905165 Schroef A
210 394141090 Vliegwiel Dpc/Pc >05/05 A
211 394143030 ONTSTEK.DPC >05/05 SRN89360 P
212 965605510 KABEL PL >05/05 S.NO 89360 #
213 908005125 Torx Schroef M5X12Mm P
214 346871-4 Revet A
215 395114300 Haakse Tanksluiting Pc/Dpc *
216 168823-3 Tankdop assy EA3201S A
217 963229036 O-RING 29,3X3,6 TBV TANKDOP P
218 395211040 Afdekplaat Pc-6412/7314 P
219 395211020 AFDEKKAP, ROOD PC64/73/84 P
221 394221050 Snaarschijf Dpc7301 #
223 010114081 Vuldop Haaks Dpc7301 *
224 123318-3 Startinrichting Assy A
225 181164010 Startgreep Ps4605 P
226 181163050 Oprolveer Dcs4600 P
227 395162020 Startertrommel Pc7414 A
228 010114081 Vuldop Haaks Dpc7301 *
229 980115513 LABEL PC7314D P
230 395151012 Carburateur Wj-126 Pc-Serie P
232 394151160 Pompdeksel Dpc Wj-105
233 144150170 Schroef Dpc Wj-105
234 395151120 Membraan Deksel Dpc6430/31
235 378151220 Schroef A
236 957151180 Membramen Set Dpc Wj-105
237 394151150 Membraam Dpc Wj-105
238 394151300 Smoorklep As Dpc Wj-105
239 394151310 Veer Dpc Wj-105
240 394151315 Bus Dpc Wj-105
241 394151315 Bus Dpc Wj-105
242 394151330 Pakking Doc Wj-105
243 394151320 Smoorklep Dpc Wj-105
244 394151650 Schroef
245 394151660 Schroef
246 394151330 Pakking Doc Wj-105
247 394151400 Schijf Dpc Wj-105
248 108151350 Borgplaat Wj-105
249 394151250 Choke As Dpc Wj-105
250 394151260 Chokeklep Wj-105 P
251 118151160 Veer H *
252 118151170 Kogel *
253 394151570 Stationair Stels.Dpc Wj-105
254 394151470 Stelschroef L Dpc Wj-105
255 021151480 Veer L
256 957151191 Revisieset Dpc Wj-105 A
257 021151180 Zeef
258 394151040 Afsluitschijf Groot Wj-105
259 394151510 Kogel
260 001151450 Stelschroef H Pc-Serie
261 021151480 Veer L
267 378151220 Schroef A
269 038131070 Slangklem Ps73/7910 A
270 394131200 Aanzuigslang Dpc7301 P
271 394131200 Aanzuigslang Dpc7301 P
273 395151012 Carburateur Wj-126 Pc-Serie P
274 395151130 Gasstang Tbv 395151012
275 395151170 Choke Stang Tbv 395151012
276 395151110 Stationairplaat Tbv 395151012
277 395151190 Drukveer Tbv 395151012
278 119151350 Borgring
279 395151180 Choke Regelaar Tbv 395151012
280 394151660 Schroef
281 395151140 Stelschroef Tbv 395151012
282 395151150 Drukveer Tbv 395151012
283 395151160 Schroef Tbv 395151012
284 170151290 Revet Tbv 395151012
285 395173030 Schuiminzet Pc6412/14
300 957004006 Gereedschapset Dpc7301 P
302 950004002 Tas Plastic #
303 941719140 Combisleutel 13/19 Dpc7301
304 940827000 Inbussleutel Torx Haaks P
305 783012-5 Schroevendraaier Ea3201S A
306 394228121 Verloopring 20X25,4X5Mm Dpc P
350 966121151 Doorslijpschijf 300Mm Staal P
360 966321020 Diamantschijf 300X20 Bet P
400 394365102 Watertset Dpc/Pc-Serie P
401 964802271 SNELKOPPELING M/STOP DPC-S P
402 964802282 Slangverbinder Dpc7301 A
403 964802291 Kogelkraan Dpc6430/31 #
404 394365160 MONTAGEKLEM DPC7301 P
405 908006145 Torx Schroef M6X14 A
406 921906004 Moer Ehw120 P
407 964802420 Knelkoppeling Dpc7301 A
408 964802322 Slang, Pc-Waterset A
409 964802332 Knelkoppeling T Dpc7301 #
410 964802322 Slang, Pc-Waterset A
411 964802342 Knelkoppeling L Dpc7301 A
412 266949-6 Schroef Hol
413 266949-6 Schroef Hol
414 264109-4 Afdekmoer Ek8100 A
415 264109-4 Afdekmoer Ek8100 A
420 957802200 Hogedruktank Voor Dpc70/9500 P
421 394365180 Reduceerstuk
422 964802250 Slangklem
423 964802250 Slangklem
424 957963200 Pakkingset
059A 123310-9 Inlaatspruitstuk Ek8100 A
59A 123310-9 Inlaatspruitstuk Ek8100 A
059B 123310-9 Inlaatspruitstuk Ek8100 A
59b 123310-9 Inlaatspruitstuk Ek8100 A
117A 985000165 Startkoord 4.0X100Mtr
180A 394228130 As 22,2Mm Dpc64/7301
268A 395171022 Slang L=155Mm
268B 395171024 Slang L=135Mm Geel Pc7414
350A 966121151 Doorslijpschijf 300Mm Staal P
350B 966121120 Doorslijpschijf 300Mm Stone P
360A 966321020 Diamantschijf 300X20 Bet P