Onderdelentekening voor PC6412WS - Motordoorslijper 64,0 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 394114008 Tank Cpl. Rood Pc-Serie A
002 957117020 Gashandel Dpc7301 #
003 394117011 Gasstang Dpc6201
004 957117030 Halfgasregeling Dpc7301 *
005 394114100 SCHROEFINZET DPC7301 P
006 394114070 Rubber Voet Dpc7301 P
007 010114081 Vuldop Haaks Dpc7301 *
008 010114091 Benzinedop Dbc340 A
009 963230030 O-Ring 30X3,0 A
010 963230030 O-Ring 30X3,0 A
011 010114010 Aanzuigkop P
012 963601240 Filter P
013 010175050 Beluchtingventiel Dpc6200 A
014 965404911 AANZUIGSLANG DPC7301 P
016 424695-9 Trillingsdemper A
017 424695-9 Trillingsdemper A
018 424695-9 Trillingsdemper A
019 424695-9 Trillingsdemper A
020 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
021 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
022 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
023 346870-6 Ring 5.8X26X2
024 346870-6 Ring 5.8X26X2
025 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
026 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
027 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
028 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
029 908305405 Torx Schroef M5X40Mm P
031 143097-7 Beugelhandgreep Ek8100 A
032 394114190 Voet Dpc-Serie A
034 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
035 394114271 Voet Cpl Pc-Serie P
037 394114230 Wiel Tbv Voet M/Rol Dpc-Serie
038 394114240 Glijlager
039 326118150 Luchtfilterkap Pc-6412S
041 394118010 Bayonet Sluiting
045 326118070 Bougie Afdekkap Dpc-Serie
046 326118050 Pakkingring Dpc-Serie
047 326173081 Voorfilter Dpc-Serie A
048 326118020 Pakkingring Dpc64/73/10/11
049 394173010 Luchtfilter Dpc7301
050 394173020 Binnenfilter Dpc7301
051 326118083 Filterhuis Cpl Dpc-Serie A
053 394118050 Bayonet Sluitclip Dpc6401
054 908605505 Cilinder Schroef 5X50 P
056 980114999 Label Mix Dpc P
058 957171394 Modif.Set Spruitstuk Dpc-Serie
059 394171052 Luchtfilterhuis #
060 346867-5 Geleidering Ek7650L A
061 394131200 Aanzuigslang Dpc7301 P
062 965603050 Slangklem
063 346874-8 Inlaatpakking Ek8100 A
064 908204555 Cilinder Schroef M4X55Mm A
065 970502050 Isolatieleiding P
066 394150030 Chokehandel Dpc7301
067 326496-0 Chokestang Ek8100 A
068 965452382 Benzineslang 3X5,5Mm 100Cm #
069 965401016 Leivoering A
070 161339-7 Uitlaat DPC7301 z/kata A
072 965531131 UITLAATPAKKING DPC64/7901 P
073 346868-3 Hitteschild Ek8100 A
074 266960-8 Met.Schr. M5X20Mm A
076 038111060 Moer M5 4K P
076 921905004 Vierkante Moer M5 Dpc7301 A
079 394151052 Carburateur DPC7301 #
080 965402970 Pakking Dpc Hs-273A
081 394150160 Pompdeksel Dpc Hs-273A
082 394150170 Schroef Dpc Hs-273A *
083 394150120 Diafragma Deksel Dpc Hs-273A *
084 001150520 Schroef *
085 957150100 Membramen Set Dpc Hs-273A
086 113150150 Membraam Dpc Hs-273A
087 394150300 Smoorklep As Dpc Hs-273A *
088 394150310 Veer Dpc Hs-273A *
089 144151315 Bus Dpc Hs-273A *
090 144151315 Bus Dpc Hs-273A *
091 144151320 Smoorklep Dpc Hs-273A *
092 001150650 Schroef *
093 001150650 Schroef *
094 122151400 Schijf Dpc Hs-273A *
095 100150350 Borgring *
096 394150250 Choke As Dpc Hs-273A *
097 113150261 Chokeklep Hs-273A *
098 101150080 Veer *
099 113150380 Kogel *
100 394150570 Stationair Stels.Dpc Hs-273A
101 394150470 Stelschroef L Dpc Hs-273A
102 394150510 Stelschroef H Dpc Hs-273A
103 144151480 Veer *
104 144151480 Veer *
105 394150500 O Ring Dpc Hs-273A
106 394150500 O Ring Dpc Hs-273A
107 957150160 Revisieset Dpc Hs-273A
108 394150180 Filter Dpc Hs-273A
109 113150040 Afsluitschijf Groot Hs-273A
110 001150510 Kogel
113 394163020 Oprolveer Dpc64/73/10/11
114 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
115 394162040 Koordtrommel A
116 929314100 Borgring 14X1
117 122164010 STARTKOORD 4.0MMX100CM P
117 394164020 Startkoord Pc-Serie A
117 985000165 Startkoord 4.0X100Mtr
119 001161020 Startergreep Dpc64/73/10/11 A
120 928405000 Spanring P
121 394112141 Luchtgeleidepl. Dpc64/7310/11A
123 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
125 031166010 Startpal Set P
126 920208024 Zeskantmoer M8X1 A
127 267822-3 Veerring 8mm EA3201S A
129 970310200 Bougieleiding 100Cm
130 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
132 965401016 Leivoering A
133 394146011 Contactveer Dpc64/73/01 P
134 957604240 Bougiedop Cpl. Dcs/Dpc S
135 965603021 Bougie Bpmr7A P
137 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
138 325130034 Cilinder Met Zuiger Dpc6201 P
139 325132035 Zuiger D=47Mm Cpl. A
140 325132050 Zuigerveer D=47mm P
141 119132060 Borgring C12X1
142 001131150 Decompressieventiel
143 346873-0 Cilinderpakking Ek8100 A
144 266476-3 Met.Schroef M5X20Mm Ps3700#
145 394120011 Krukas Dpc7301 P
146 962210015 Naaldlager P
147 939630370 Inlegspie 3X3,7 A
148 962900052 Oliekeerring 15X24X7Mm P
149 962900052 Oliekeerring 15X24X7Mm P
150 234366-8 Borgring A
151 346872-2 Stopring A
152 346866-7 Geleidingsschijf Ek8100 A
154 326111740 Krukashuis Aandr K. Dpc7301 A
155 346877-2 Krukashuispakking Ek8100 A
156 936430160 Spanstift 3X16Mm P
157 908005305 Torx Schroef M5X30Mm A
158 960102159 Kogellager 6202C3 P
159 960102159 Kogellager 6202C3 P
160 395223200 Koppelingstrommel Dpc7301 P
161 908605145 Schroef M5x14mm P
163 010180024 KOPPELING DPC7301 P
164 024184021 Koppelingsveer Dpc-Serie P
165 455834-0 Afdekkap Krukas Rood Pc7414 A
166 965300470 V Snaar Dpc7301 P
168 965402870 Rubber Beschermplaat Dpc Serie
169 325341611 Beschermkap 300Mm Dpc64/7310 P
170 957342011 Bevestiging Tbv Kap Dpc7301 P
171 442169-8 Geleidingschaal Ek7650 A
172 442169-8 Geleidingschaal Ek7650 A
173 424427-4 Rubber Ring Inner Ek7650 A
174 424426-6 Rubber Ring Inner Ek7650 A
175 346455-8 Plaat Ek7650H A
176 318746-7 Aandrukring Ek7650H
177 394211740 Slijparm Dpc64/7311 P
178 123307-8 Stop Bout Compleet Ek8100 A
180 326502-1 As Ek8100 A
180 394228130 As 22,2Mm Dpc64/7301
182 213625-3 O-Ring 9Mm Ek7650H A
183 211490-4 Kogellager 6203Llu A
184 211490-4 Kogellager 6203Llu A
185 224443-4 Binnenflens 102 Ek7650H P
186 224443-4 Binnenflens 102 Ek7650H P
187 994290250 Zeskantbout M8X25 Ek6100 P
188 994290250 Zeskantbout M8X25 Ek6100 P
193 929240180 BORGRING R-40 P
194 929240180 BORGRING R-40 P
198 234215-9 Drukveer 6Mm Ek7650H A
199 921906004 Moer Ehw120 P
200 923208004 MOER M8 M/FLENS P
201 806J82-8 Veiligheidslabel Dpc64/7310 A
202 980600130 Isolatievel Dpc7301
203 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
204 962300017 Naaldlager Dpcs64/7310/11 P
205 928405000 Spanring P
206 326341300 Handgreep Dcs64/7310/11 P
207 0043105160 Schroef (Kruis) M5X16
208 266660-0 Inbusbout M6X35Mm Ek7650H P
209 908905165 Schroef A
210 394141090 Vliegwiel Dpc/Pc >05/05 A
213 908005125 Torx Schroef M5X12Mm P
215 326341310 Plug Dpc-Serie
216 394221050 Snaarschijf Dpc7301 #
218 395211040 Afdekplaat Pc-6412/7314 P
230 394151052 Carburateur DPC7301 #
231 965402970 Pakking Dpc Hs-273A
232 394151160 Pompdeksel Dpc Wj-105
233 144150170 Schroef Dpc Wj-105
234 394151120 Diafragma Deksel Dpc Wj-105
235 378151220 Schroef A
236 957151180 Membramen Set Dpc Wj-105
237 394151150 Membraam Dpc Wj-105
238 394151300 Smoorklep As Dpc Wj-105
239 394151310 Veer Dpc Wj-105
240 394151315 Bus Dpc Wj-105
241 394151315 Bus Dpc Wj-105
242 394151330 Pakking Doc Wj-105
243 394151320 Smoorklep Dpc Wj-105
244 394151650 Schroef
245 394151660 Schroef
246 394151330 Pakking Doc Wj-105
247 394151400 Schijf Dpc Wj-105
248 108151350 Borgplaat Wj-105
249 394151250 Choke As Dpc Wj-105
250 394151260 Chokeklep Wj-105 P
251 118151160 Veer H *
252 118151170 Kogel *
253 394151570 Stationair Stels.Dpc Wj-105
254 394151470 Stelschroef L Dpc Wj-105
255 021151480 Veer L
256 957151191 Revisieset Dpc Wj-105 A
257 021151180 Zeef
258 394151040 Afsluitschijf Groot Wj-105
259 394151510 Kogel
260 001151450 Stelschroef H Pc-Serie
261 021151480 Veer L
300 957004006 Gereedschapset Dpc7301 P
302 950004002 Tas Plastic #
303 941719140 Combisleutel 13/19 Dpc7301
304 940827000 Inbussleutel Torx Haaks P
305 783012-5 Schroevendraaier Ea3201S A
350 966141120 Doorslijpschijf 350X20 Stn P
350 966141150 Slijpschijf 350X4.0X20 Stl P
350 966144120 Doorslijpschijf 350X25,4 Stn P
350 966144150 Doorslijpschijf 350Mm Staal P
360 966244011 Diamantschijf 350/1 Asf. P
360 966244030 Diamantsch. 350Mm Enduro P
360 966341020 Diamantschijf350X20 Bet P
360 966544060 Diamandblad 350X25,4 Rescue P
401 964802271 SNELKOPPELING M/STOP DPC-S P
402 964802282 Slangverbinder Dpc7301 A
403 964802291 Kogelkraan Dpc6430/31 #
404 394365160 MONTAGEKLEM DPC7301 P
405 908006145 Torx Schroef M6X14 A
406 921906004 Moer Ehw120 P
407 964802420 Knelkoppeling Dpc7301 A
408 964802322 Slang, Pc-Waterset A
409 964802332 Knelkoppeling T Dpc7301 #
410 964802322 Slang, Pc-Waterset A
411 964802342 Knelkoppeling L Dpc7301 A
412 266949-6 Schroef Hol
413 266949-6 Schroef Hol
414 264109-4 Afdekmoer Ek8100 A
415 264109-4 Afdekmoer Ek8100 A
420 957802200 Hogedruktank Voor Dpc70/9500 P
421 394365180 Reduceerstuk
422 964802250 Slangklem
423 964802250 Slangklem
424 957963200 Pakkingset
502 700394310 Trolley Pt-1900 P
506 394361260 Dop
507 398312060 Gashendel Cpl Trolley
508 931303-0 Zeskantmoer M6 P
509 931303-0 Zeskantmoer M6 P
510 922906004 Borgmoer M6
511 924306400 Ring 6,4
512 985000580 Sterknop M12
513 394361250 As 20Mm
514 985000520 Wiel Tbv Trolley 200Mm *
515 985000520 Wiel Tbv Trolley 200Mm *
516 924121000 Revet 21Mm
517 924121000 Revet 21Mm
518 934340280 Splitpen
519 934340280 Splitpen
520 394361230 Spatlap Trolley
521 394361240 Montageplaat Tbv Spatlap
522 394361240 Montageplaat Tbv Spatlap
523 922908004 Borgmoer M8
524 900208254 Inbusbout M8X25
525 900208254 Inbusbout M8X25
527 394361220 Kabelgeleider
529 394366240 Montageplaat
530 394366280 Gaskabel Dpc-Trolley
531 908006205 Torx Schroef 6X20 A
532 926206000 Veerring 6
533 922906004 Borgmoer M6
534 922906004 Borgmoer M6
535 922908004 Borgmoer M8
536 922908004 Borgmoer M8
537 965403540 Trillingsdemper
538 394366080 Stootrubber
539 394366250 Klemplaat
540 394366070 Draaihandel M8X33 *
541 900208204 Inbusbout M8X20
542 394366040 Gaskabel Dt2000
543 394366060 Veer
544 394366220 Klemveer
545 900208354 Zeskantbout M8X35 *
548 394362140 Wiel Tbv Dt2000 (Diepte-Inst)*
549 394362160 As 14Mm Trolley
550 394362150 Glijbus
551 394362150 Glijbus
552 924115000 Revet 15Mm
553 924115000 Revet 15Mm
554 934332220 Splitpen
555 934332220 Splitpen
556 394366070 Draaihandel M8X33 *
557 909608404 Schroef M8X40
558 925108400 Revet 8,4Mm *
559 267822-3 Veerring 8mm EA3201S A
560 922908004 Borgmoer M8
562 394365250 Watertank Tbv Dt2000 Cpl A
563 394365295 Dop Tbv Watertank
564 980114921 Label Water
567 394365320 Dop
568 394365320 Dop
569 394365200 Dop
573 965603060 Slangklem
574 965453830 Slang 1/2 X550Mm *
575 964802271 SNELKOPPELING M/STOP DPC-S P