Onderdelentekening voor PC7314WS - Motordoorslijper 73,0 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 394114602 Tank Cpl Dpc64/73/10/11 P
1 394114602 Tank Cpl Dpc64/73/10/11 P
002 957117020 Gashandel Dpc7301 #
2 957117020 Gashandel Dpc7301 #
003 394117011 Gasstang Dpc6201
3 394117011 Gasstang Dpc6201
004 957117030 Halfgasregeling Dpc7301 *
4 957117030 Halfgasregeling Dpc7301 *
005 394114100 SCHROEFINZET DPC7301 P
5 394114100 SCHROEFINZET DPC7301 P
006 394114070 Rubber Voet Dpc7301 P
6 394114070 Rubber Voet Dpc7301 P
007 010114081 Vuldop Haaks Dpc7301 *
7 010114081 Vuldop Haaks Dpc7301 *
008 010114091 Benzinedop Dbc340 A
8 010114091 Benzinedop Dbc340 A
009 963230030 O-Ring 30X3,0 A
9 963230030 O-Ring 30X3,0 A
010 963230030 O-Ring 30X3,0 A
10 963230030 O-Ring 30X3,0 A
011 010114010 Aanzuigkop P
11 010114010 Aanzuigkop P
012 963601240 Filter P
12 963601240 Filter P
013 010175050 Beluchtingventiel Dpc6200 A
13 010175050 Beluchtingventiel Dpc6200 A
014 965404911 AANZUIGSLANG DPC7301 P
14 965404911 AANZUIGSLANG DPC7301 P
015 394114640 Zijsteun Dcp7301 *
15 394114640 Zijsteun Dcp7301 *
016 424695-9 Trillingsdemper A
16 424695-9 Trillingsdemper A
017 424695-9 Trillingsdemper A
17 424695-9 Trillingsdemper A
018 424695-9 Trillingsdemper A
18 424695-9 Trillingsdemper A
019 424695-9 Trillingsdemper A
19 424695-9 Trillingsdemper A
020 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
20 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
021 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
21 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
022 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
22 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
023 346870-6 Ring 5.8X26X2
23 346870-6 Ring 5.8X26X2
024 346870-6 Ring 5.8X26X2
24 346870-6 Ring 5.8X26X2
025 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
25 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
026 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
26 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
027 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
27 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
028 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
28 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
029 908305405 Torx Schroef M5X40Mm P
29 908305405 Torx Schroef M5X40Mm P
030 394114050 Demperpot Dpc7301 P
30 394114050 Demperpot Dpc7301 P
031 143097-7 Beugelhandgreep Ek8100 A
31 143097-7 Beugelhandgreep Ek8100 A
032 394114060 Steun Voor Dpc7301 #
32 394114060 Steun Voor Dpc7301 #
034 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
34 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
038 394118070 Deksel Luchtfilter Dpc7301
38 394118070 Deksel Luchtfilter Dpc7301
040 394118060 Inzetplaatje Dpc7301
40 394118060 Inzetplaatje Dpc7301
041 394118010 Bayonet Sluiting
41 394118010 Bayonet Sluiting
47 394173030 Voorfilter Dpc7301 P
048 394118020 Afdichting Dpc7301 #
48 394118020 Afdichting Dpc7301 #
049 957173060 Filterset Dpc7301 5+1
49 957173060 Filterset Dpc7301 5+1
050 394173020 Binnenfilter Dpc7301
50 394173020 Binnenfilter Dpc7301
051 394118041 Afdekkap Dpc7301 A
51 394118041 Afdekkap Dpc7301 A
053 394118050 Bayonet Sluitclip Dpc6401
53 394118050 Bayonet Sluitclip Dpc6401
054 908505555 Met.Schroef M5X55Mm Ps35 P
54 908505555 Met.Schroef M5X55Mm Ps35 P
056 980114999 Label Mix Dpc P
56 980114999 Label Mix Dpc P
059 394171052 Luchtfilterhuis #
59 394171052 Luchtfilterhuis #
060 346867-5 Geleidering Ek7650L A
60 346867-5 Geleidering Ek7650L A
061 394131200 Aanzuigslang Dpc7301 P
61 394131200 Aanzuigslang Dpc7301 P
062 965603050 Slangklem
62 965603050 Slangklem
063 965518090 Pakking Dpc7300/01 A
63 965518090 Pakking Dpc7300/01 A
064 908204555 Cilinder Schroef M4X55Mm A
64 908204555 Cilinder Schroef M4X55Mm A
065 970502050 Isolatieleiding P
65 970502050 Isolatieleiding P
066 394150030 Chokehandel Dpc7301
66 394150030 Chokehandel Dpc7301
067 326496-0 Chokestang Ek8100 A
67 326496-0 Chokestang Ek8100 A
068 965452382 Benzineslang 3X5,5Mm 100Cm #
68 965452382 Benzineslang 3X5,5Mm 100Cm #
069 965401016 Leivoering A
69 965401016 Leivoering A
070 161339-7 Uitlaat DPC7301 z/kata A
70 161339-7 Uitlaat DPC7301 z/kata A
072 965531131 UITLAATPAKKING DPC64/7901 P
72 965531131 UITLAATPAKKING DPC64/7901 P
073 346868-3 Hitteschild Ek8100 A
73 346868-3 Hitteschild Ek8100 A
074 266960-8 Met.Schr. M5X20Mm A
74 266960-8 Met.Schr. M5X20Mm A
075 908005095 Torx Schroef 5X9 P
75 908005095 Torx Schroef 5X9 P
076 921905004 Vierkante Moer M5 Dpc7301 A
76 921905004 Vierkante Moer M5 Dpc7301 A
079 394151052 Carburateur DPC7301 #
79 394151052 Carburateur DPC7301 #
080 965402970 Pakking Dpc Hs-273A
80 965402970 Pakking Dpc Hs-273A
081 394150160 Pompdeksel Dpc Hs-273A
81 394150160 Pompdeksel Dpc Hs-273A
082 394150170 Schroef Dpc Hs-273A *
82 394150170 Schroef Dpc Hs-273A *
083 394150120 Diafragma Deksel Dpc Hs-273A *
83 394150120 Diafragma Deksel Dpc Hs-273A *
084 001150520 Schroef *
84 001150520 Schroef *
085 957150100 Membramen Set Dpc Hs-273A
85 957150100 Membramen Set Dpc Hs-273A
086 113150150 Membraam Dpc Hs-273A
86 113150150 Membraam Dpc Hs-273A
087 394150300 Smoorklep As Dpc Hs-273A *
87 394150300 Smoorklep As Dpc Hs-273A *
088 394150310 Veer Dpc Hs-273A *
88 394150310 Veer Dpc Hs-273A *
089 144151315 Bus Dpc Hs-273A *
89 144151315 Bus Dpc Hs-273A *
090 144151315 Bus Dpc Hs-273A *
90 144151315 Bus Dpc Hs-273A *
091 144151320 Smoorklep Dpc Hs-273A *
91 144151320 Smoorklep Dpc Hs-273A *
092 001150650 Schroef *
92 001150650 Schroef *
093 001150650 Schroef *
93 001150650 Schroef *
094 122151400 Schijf Dpc Hs-273A *
94 122151400 Schijf Dpc Hs-273A *
095 100150350 Borgring *
95 100150350 Borgring *
096 394150250 Choke As Dpc Hs-273A *
96 394150250 Choke As Dpc Hs-273A *
097 113150261 Chokeklep Hs-273A *
97 113150261 Chokeklep Hs-273A *
098 101150080 Veer *
98 101150080 Veer *
099 113150380 Kogel *
99 113150380 Kogel *
100 394150570 Stationair Stels.Dpc Hs-273A
101 394150470 Stelschroef L Dpc Hs-273A
102 394150510 Stelschroef H Dpc Hs-273A
103 144151480 Veer *
104 144151480 Veer *
105 394150500 O Ring Dpc Hs-273A
106 394150500 O Ring Dpc Hs-273A
107 957150160 Revisieset Dpc Hs-273A
108 394150180 Filter Dpc Hs-273A
109 113150040 Afsluitschijf Groot Hs-273A
110 001150510 Kogel
111 395160100 STARTINRICHTING ASSY P
113 020163031 Oprolveer Dpc64/73/01 A
114 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
115 024162081 Koordtrommel P
116 929314100 Borgring 14X1
117 122164010 STARTKOORD 4.0MMX100CM P
119 001161020 Startergreep Dpc64/73/10/11 A
120 928405000 Spanring P
121 394112020 Luchtgeleideplaat Dpc7301
122 980114217 Makita Label Dpc7301 P
123 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
125 031166010 Startpal Set P
126 264022-6 Zeskantmoer M8X1 A
127 267822-3 Veerring 8mm EA3201S A
129 970310200 Bougieleiding 100Cm
130 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
132 965401016 Leivoering A
133 394146010 CONTACTVEER DPC7301 P
134 957604240 Bougiedop Cpl. Dcs/Dpc S
135 965603021 Bougie Bpmr7A P
136 394131042 Cilinderafdekkap Dpc64/7311 A
137 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
141 119132060 Borgring C12X1
142 001131150 Decompressieventiel
143 346873-0 Cilinderpakking Ek8100 A
144 266476-3 Met.Schroef M5X20Mm Ps3700#
145 394120011 Krukas Dpc7301 P
146 962210015 Naaldlager P
147 939630370 Inlegspie 3X3,7 A
148 962900052 Oliekeerring 15X24X7Mm P
149 962900052 Oliekeerring 15X24X7Mm P
150 234366-8 Borgring A
151 346872-2 Stopring A
152 346866-7 Geleidingsschijf Ek8100 A
153 394111110 Krukashuis Magn.Kant Dpc7301 P
154 394111740 *Krukashuis Aandr Kant Dpc6411
155 346877-2 Krukashuispakking Ek8100 A
156 936430160 Spanstift 3X16Mm P
157 908005305 Torx Schroef M5X30Mm A
158 960102159 Kogellager 6202C3 P
159 960102159 Kogellager 6202C3 P
160 395223200 Koppelingstrommel Dpc7301 P
161 965300470 V Snaar Dpc7301 P
162 001182062 Geleidingsschijf A
163 010180024 KOPPELING DPC7301 P
164 024184021 Koppelingsveer Dpc-Serie P
165 455832-4 Koppelingshuis Ek8100 A
167 908605145 Schroef M5x14mm P
168 965402870 Rubber Beschermplaat Dpc Serie
170 957342011 Bevestiging Tbv Kap Dpc7301 P
175 394342010 BLOKKEERPLAAT DPC7301 P
176 394342200 Aandrukring Dpc7301 P
177 394211740 Slijparm Dpc64/7311 P
178 957211020 Centreerbout Cpl Dpc7301
179 394211090 Bevestigingsschroef Dpc7301 *
183 211490-4 Kogellager 6203Llu A
184 211281-3 Kogellager 6203LLU P
185 394228061 *Binnen/Buitenflens Dpc7301 P
186 394228061 *Binnen/Buitenflens Dpc7301 P
187 994290250 Zeskantbout M8X25 Ek6100 P
188 994290250 Zeskantbout M8X25 Ek6100 P
189 257375-0 Afstandbus P
190 257375-0 Afstandbus P
191 346870-6 Ring 5.8X26X2
192 394221050 Snaarschijf Dpc7301 #
193 962157-4 Borgring R-40 P
194 962157-4 Borgring R-40 P
195 394211100 Afdekkap Slijparm Cpl7301 P
197 394213030 Spanschroef Snijarm Dpc7301 P
198 234215-9 Drukveer 6Mm Ek7650H A
199 921906004 Moer Ehw120 P
200 923208004 MOER M8 M/FLENS P
202 980600130 Isolatievel Dpc7301
203 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
300 957004006 Gereedschapset Dpc7301 P
302 950004001 Tas Plastic #
303 941719140 Combisleutel 13/19 Dpc7301
304 940827000 Inbussleutel Torx Haaks P
305 783012-5 Schroevendraaier Ea3201S A
350 966121150 Doorslijpschijf 300Mm Staal P
400 394365102 Watertset Dpc/Pc-Serie P
405 908006145 Torx Schroef M6X14 A
406 921906004 Moer Ehw120 P
044B 980114599 Veiligheidslabel Dpc7301 A
047A 394173030 Voorfilter Dpc7301 P
047B 326173081 Voorfilter Dpc-Serie A
508 931303-0 Zeskantmoer M6 P
509 931303-0 Zeskantmoer M6 P
511 924306400 Ring 6,4
525 394211090 Bevestigingsschroef Dpc7301 *
526 394211090 Bevestigingsschroef Dpc7301 *
531 908006145 Torx Schroef M6X14 A
532 926206000 Veerring 6
559 267822-3 Veerring 8mm EA3201S A
055B 980114498 Label Dpc7301
561 394365623 Watertank Cpl M/Houder/Slang P
581 908006205 Torx Schroef 6X20 A
583 923208004 MOER M8 M/FLENS P
595 908006305 Schroef Dbc3300-4000 *
124A 394140010 Vliegw Dpc <05/05 S.No 85292 #
124B 394141090 Vliegwiel Dpc/Pc >05/05 A
128A 394143013 Ontstek.Dpc <05/05 S.No85292 #
128B 394143030 ONTSTEK.DPC >05/05 SRN89360 P
131A 965605433 Kabel Met Pl<05/05 S.No 85292A
131B 965605510 KABEL PL >05/05 S.NO 89360 #
138B 394130015 Cilinder M/Zuiger Dpc7301 P
139B 395132050 Zuiger D=50Mm Cpl. P
140B 394132020 Zuigerveer D=50Mm P
169B 143792-9 Beschermkap 350Mm Dpc62/7301 A
180A 326502-1 As Ek8100 A
180B 394228110 Ss 25,4Mm Dpc64/7301 P
180C 394228130 As 22,2Mm Dpc64/7301