Onderdelentekening voor PC-6112 - 2-takt Motordoorslijper 61,0 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 315114101 TANK CPL PC-6112 P
002 143445-0 Afsluitdop Cmpl. Pc-6114 A
003 010175021 Afsluitdop Ek6100/01 A
004 963217020 O-Ring Ek6100/01 A
005 038111060 Moer M5 4K P
007 315117050 GREEP DEKSEL EK6100/01 P
008 913455164 Torx Schroef 5,5X16 A
009 315114060 RUBBER VOET EK6100/01 P
010 010114010 Aanzuigkop P
011 315114140 Aanzuigslang Ek6100/01 P
012 213826-3 O-Ring 13 Pc-6114 A
013 213827-1 O-Ring 20 Pc-6114 A
014 315114150 NIPPEL EK6100/01 P
015 141378-3 Benzinedop Ek6100/01 A
016 963229036 O-RING 29,3X3,6 TBV TANKDOP P
017 346958-2 Bodemplaat Pc-6114 A
018 913850155 Schroef 5X15Mm Dcs3400/Th P
019 908005125 Torx Schroef M5X12Mm P
020 143461-2 Dempingsveer Compl Pc-6114 A
021 908006145 Torx Schroef M6X14 A
022 143442-6 Beugelgreep Pc-6114 A
023 143460-4 Dempingsveer Compl Pc-6114 A
024 143462-0 Dempingsveer Compl Pc-6114 A
025 908006145 Torx Schroef M6X14 A
026 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
028 315310020 Houder Dopsleutel Ek6100/01 P
029 266660-0 Inbusbout M6X35Mm Ek7650H P
030 319369-4 Voet Pc-6114 A
031 424788-2 Trillings Demper Pc-6114 A
032 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
033 315114060 RUBBER VOET EK6100/01 P
034 143451-5 Filterhuis Pc-6114 A
035 908605145 Schroef M5x14mm P
037 980115645 Waarschuwingslabel Ek6100/01 P
038 980114999 Label Mix Dpc P
039 424789-0 Luchtfilter Pc-6114 A
040 143453-1 Deksel Cpl Rood Pc-6114 A
041 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
042 038111060 Moer M5 4K P
043 424790-5 Binnenfilter Pc-6114 P
044 456291-5 Inlaatspruitstuk Pc-6114 A
045 346957-4 Contactveer Pc-6114 A
046 456292-3 Chokehandel Pc-6114 A
047 264119-1 Zeskantmoer M4 Pc-6114 A
048 456294-9 Blokkeerhendel Ek6100 A
049 233631-2 Veer Pc-6114 A
050 456293-1 Gashandel Pc-6114 A
051 326621-3 Gasstang Pc-6114 A
052 010155011 Brandstofpomp Ea4300F P
053 965452090 Benzineslang 2,5X5,5Mm 100Cm A
054 965452090 Benzineslang 2,5X5,5Mm 100Cm A
055 965452090 Benzineslang 2,5X5,5Mm 100Cm A
056 965452660 Slang 5,6X3X1000Mm A
057 424787-4 Slang Viton L=82Mm Pc-6114 A
058 346956-6 Pakking Pc-6114 A
059 346955-8 Pakking Luchtklep Pc-6114 A
060 143440-0 Tussen Plaat Cmpl. Pc-6114 A
062 424780-8 Schuimstuk Pc-6114 A
064 424777-7 Aanzuigpijp Pc-6114 A
065 346867-5 Geleidering Ek7650L A
066 315131030 AANZUIGSLANG EK6100 P
067 346413-4 BUS 17MM PS32 P
068 143439-5 Luchtslang Cmpl. Pc-6114 A
069 424795-5 Impulsslang Pc-6114 A
070 001131040 Nippel Ek6100/01 A
071 266986-0 Inbusbout M5X14Mm Pc-6114 A
072 266986-0 Inbusbout M5X14Mm Pc-6114 A
073 315179020 TOEVOERKLEP EK6100 P
074 310674-2 Stopper Tbv Klep Pc-6114 A
075 266985-2 Inbusbout M4X8Mm Pc-6114 A
076 346959-0 Hitteschild Pc-6114 A
077 395174120 UITLAATPAKKING EK6100 P
078 161392-3 Uitlaat Pc-6114 A
079 315174150 Vonkenvanger Ek6100
080 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
082 038111060 Moer M5 4K P
083 315160101 STARTINRICHTING CPL PC-6112 P
084 315160030 Afdekkap Startinr. Pc-6112 P
085 980115513 LABEL PC7314D P
086 181164010 Startgreep Ps4605 P
087 928405000 Spanring P
088 394164020 Startkoord Pc-Serie A
089 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
090 181163050 Oprolveer Dcs4600 P
092 456308-4 Koordtrommel PC-6114 A
093 181163080 Veer Easystart P
094 456309-2 Aandrijfplaat EK6100 A
095 181163095 Tapbout Easystart Ps46/5105 P
096 315160020 Luchtgeleideplaat Ek6100 A
097 315147010 ONDERBREKINGSKABEL EK6100 P
098 965401016 Leivoering A
099 266472-1 Torx Schroef M5X20Mm Ps35C A
100 346954-0 Aardingsplaat Ek6100 A
101 195143031 Revet Ek6100 P
102 123479-9 Ontsteking Compleet Pc-6114 A
103 957604260 Bougiedop P
104 965603021 Bougie Bpmr7A P
105 143450-7 Vliegwiel Pc-6114 A
106 315166020 Startpal Set Ek6100 P
107 267822-3 Veerring 8mm EA3201S A
108 264022-6 Zeskantmoer M8X1 A
109 456289-2 Cilinderafdekkap Pc-6114 A
110 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
111 143437-9 Carter Pc-6114 A
112 266984-4 Inbusbout M5X25Mm Pc-6114 A
113 266984-4 Inbusbout M5X25Mm Pc-6114 A
114 962900052 Oliekeerring 15X24X7Mm P
115 960102159 Kogellager 6202C3 P
116 143435-3 Krukas Compleet Pc-6114 A
117 962210111 NAALDLAGER EK6100 P
118 346950-8 Cilinderpakking Pc-6114 A
119 315131011 Cilinder EK6100 P
120 143436-1 Zuiger Compleet Pc-6114 P
121 315132020 ZUIGERVEER D=47MM EK6100 P
122 315132040 Borgring Ek6100 P
123 315132050 Zuigerpen Ek6100 A
124 346966-3 Krukaspakking Pc-6114 A
125 936430160 Spanstift 3X16Mm P
127 908005095 Torx Schroef 5X9 P
132 143448-4 Krukashuis aandr.k. EK6100 A
135 960124126 Kogellager 6901
137 161387-6 Koppelingstrommel Pc-6114 A
138 257385-7 Afstandbus Pc-6114 A
139 267389-1 Sluitring 12 A
140 168510-4 Koppeling Cpl Pc-6114 A
141 424798-9 V Snaar Ek6100 A
142 315211100 AFDEKKAP KRUKASHUIS PC-6112 P
143 315211060 SCHROEF M5X20
144 994290250 Zeskantbout M8X25 Ek6100 P
146 234389-6 Borgring 20X1,2Mm Pc-6114 A
148 266986-0 Inbusbout M5X14Mm Pc-6114 A
149 319373-3 Aandrukring Pc-6114 A
150 315342030 Bevestigingsring EK6100 P
151 424794-7 Rubber Ring Inner Pc-6114 A
152 424793-9 Rubber Ring Outer Pc-6114 A
153 957342030 Bevestigingring Cpl. Ek6100 P
154 143458-1 Beschermkap 300Mm Ek6100 A
155 315228030 AS 20MM EK6100 P
156 960102126 Kogellager 6201Llu P
157 315228021 OPVULRING EK6100 P
158 234388-8 Borgring 32X1,2Mm Pc6114 A
160 315221041 Ring Ek6100 A
161 222187-0 Snaarschijf Ek6100 A
162 315221030 EXCENTRIEK EK6100 P
163 267822-3 Veerring 8mm EA3201S A
164 264022-6 Zeskantmoer M8X1 A
165 980115666 Waarschuwingslabel Ek6100 P
166 143452-3 Waterset Cpl Pc-6114 P
167 266994-1 Schroef Pc-6114 A
169 963216020 O-Ring Ek6100 A
170 315341150 FILTER WATERTOEVOER EK6100 P
171 963211025 O-Ring Ek6100 A
172 315341130 Afstelknop Ek6100
173 181184010 Koppelingsveer Dcs4600
174 963601240 Filter P
175 319370-9 Binnen/Buitenflens Ek6100
178 424796-3 Blokkeerpal Pc-6114 A
302 950004002 Tas Plastic #
400 161395-7 Carburateur Dm21A Pc6114 A
401 964802271 SNELKOPPELING M/STOP DPC-S P
402 964802282 Slangverbinder Dpc7301 A
403 964802291 Kogelkraan Dpc6430/31 #
406 921906004 Moer Ehw120 P
407 964802420 Knelkoppeling Dpc7301 A
408 964802322 Slang, Pc-Waterset A
409 964802332 Knelkoppeling T Dpc7301 #
410 964802322 Slang, Pc-Waterset A
411 964802342 Knelkoppeling L Dpc7301 A
412 266949-6 Schroef Hol
413 266949-6 Schroef Hol
414 264109-4 Afdekmoer Ek8100 A
415 264109-4 Afdekmoer Ek8100 A
443 315153680 REPARATIESET TBV 315153100 P
444 315153691 Membraam Set Ek6100 P
445 315153630 Reparatie Set Choke Ek6100
446 315153640 Rep Set Gassch Carb Ek6100
450 315153700 LUCHTINLAAT EK6100 P
454 315153740 Stang Ek6100