Onderdelentekening voor PC-8216WS - 2-takt Motordoorslijper 81,0 cc

Nr Onderdeelnr Naam
005 394114100 SCHROEFINZET DPC7301 P
5 394114100 SCHROEFINZET DPC7301 P
006 394114070 Rubber Voet Dpc7301 P
6 394114070 Rubber Voet Dpc7301 P
011 010114010 Aanzuigkop P
11 010114010 Aanzuigkop P
012 963601240 Filter P
12 963601240 Filter P
014 965404913 Aanzuigslang Dpc7301 P
14 965404913 Aanzuigslang Dpc7301 P
015 123320-6 Afdekkap Slijparm Pc7414 A
15 123320-6 Afdekkap Slijparm Pc7414 A
016 424695-9 Trillingsdemper A
16 424695-9 Trillingsdemper A
017 424695-9 Trillingsdemper A
17 424695-9 Trillingsdemper A
018 424695-9 Trillingsdemper A
18 424695-9 Trillingsdemper A
019 424695-9 Trillingsdemper A
19 424695-9 Trillingsdemper A
020 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
20 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
021 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
21 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
022 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
22 319268-0 As Voor Vibratie Demper A
023 346870-6 Ring 5.8X26X2
23 346870-6 Ring 5.8X26X2
024 346870-6 Ring 5.8X26X2
24 346870-6 Ring 5.8X26X2
025 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
25 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
026 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
26 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
027 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
27 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
028 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
28 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
029 908305405 Torx Schroef M5X40Mm P
29 908305405 Torx Schroef M5X40Mm P
030 455806-5 Houder Tbv Demper Ek8100 A
30 455806-5 Houder Tbv Demper Ek8100 A
031 143097-7 Beugelhandgreep Ek8100 A
31 143097-7 Beugelhandgreep Ek8100 A
032 394114190 Voet Dpc-Serie A
32 394114190 Voet Dpc-Serie A
033 980114987 Label (Dolmar) #
33 980114987 Label (Dolmar) #
034 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
34 913455454 Torx Schroef 5,5X45 P
035 394114272 Voet Cpl Pc7414 A
35 394114272 Voet Cpl Pc7414 A
037 394114230 Wiel Tbv Voet M/Rol Dpc-Serie
37 394114230 Wiel Tbv Voet M/Rol Dpc-Serie
038 394114240 Glijlager
38 394114240 Glijlager
039 123309-4 Deksel Voorfilter P
39 123309-4 Deksel Voorfilter P
041 395118010 Bevestigingsknop P
41 395118010 Bevestigingsknop P
044 980115717 Label Safety Pc7414
44 980115717 Label Safety Pc7414
045 395118050 Rubber Element P
45 395118050 Rubber Element P
047 395173081 Voorfilter P
47 395173081 Voorfilter P
048 395118021 Pakkingring P
48 395118021 Pakkingring P
049 424701-0 Luchtfilter A
49 424701-0 Luchtfilter A
050 424705A2 Binnenfilter Dpc6430/31 A
50 424705A2 Binnenfilter Dpc6430/31 A
051 395118084 Deksel Assy Pc7414
51 395118084 Deksel Assy Pc7414
054 908605505 Cilinder Schroef 5X50 P
54 908605505 Cilinder Schroef 5X50 P
056 980114999 Label Mix Dpc P
56 980114999 Label Mix Dpc P
058 980115099 Label Mix Pc7414
58 980115099 Label Mix Pc7414
060 346867-5 Geleidering Ek7650L A
60 346867-5 Geleidering Ek7650L A
063 346874-8 Inlaatpakking Ek8100 A
63 346874-8 Inlaatpakking Ek8100 A
064 908204555 Cilinder Schroef M4X55Mm A
64 908204555 Cilinder Schroef M4X55Mm A
065 346874-8 Inlaatpakking Ek8100 A
065 970502050 Isolatieleiding P
65 970502050 Isolatieleiding P
067 326496-0 Chokestang Ek8100 A
67 326496-0 Chokestang Ek8100 A
068 965452382 Benzineslang 3X5,5Mm 100Cm #
68 965452382 Benzineslang 3X5,5Mm 100Cm #
069 965401016 Leivoering A
69 965401016 Leivoering A
072 395174120 UITLAATPAKKING EK6100 P
72 395174120 UITLAATPAKKING EK6100 P
073 346868-3 Hitteschild Ek8100 A
73 346868-3 Hitteschild Ek8100 A
074 266960-8 Met.Schr. M5X20Mm A
74 266960-8 Met.Schr. M5X20Mm A
079 395114103 Tank Kpl. Pc-Serie P
079 395114110 Tank Kpl. Pc-Serie Pc8216
79 395114110 Tank Kpl. Pc-Serie Pc8216
080 957117040 Gashandel Pc/Dpc-Series A
80 957117040 Gashandel Pc/Dpc-Series A
081 170175010 Ventielklep Ea4300F
81 170175010 Ventielklep Ea4300F
083 326497-8 Gasstang Ek8100 A
83 326497-8 Gasstang Ek8100 A
083 326497-8 Gasstang Ek8100 A
83 326497-8 Gasstang Ek8100 A
084 957395001 Chokestang/veer set PC/DPC
84 957395001 Chokestang/veer set PC/DPC
086 957395001 Chokestang/veer set PC/DPC
86 957395001 Chokestang/veer set PC/DPC
116 929314100 Borgring 14X1
117 394164020 Startkoord Pc-Serie A
120 928405000 Spanring P
123 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
125 031166010 Startpal Set P
126 920208024 Zeskantmoer M8X1 A
127 267822-3 Veerring 8mm EA3201S A
130 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
131 038132040 Zuigerpen
132 965401016 Leivoering A
134 957604260 Bougiedop P
135 965603021 Bougie Bpmr7A P
136 455819-6 Kap Ek8100 A
137 909005155 Met.Schroef M5X15Mm A
138 135794-9 Cilinder+Zuiger Pc8216 52Mm
139 328132100 Zuiger D=52Mm Cpl Pc8216 P
140 038132020 Zuigerveer D=52Mm A
141 119132060 Borgring C12X1
142 455804-9 De-Komp.Ventiel Ek8100 A
143 346873-0 Cilinderpakking Ek8100 A
144 908805235 Bout M5X23 Ps7314D P
145 143109-6 Krukas Pc8216 A
146 962210121 Naaldlager P
147 939630370 Inlegspie 3X3,7 A
148 962900052 Oliekeerring 15X24X7Mm P
149 962900052 Oliekeerring 15X24X7Mm P
150 234366-8 Borgring A
151 346872-2 Stopring A
152 346866-7 Geleidingsschijf Ek8100 A
153 395111110 Carter Mz Pc7414
154 326111740 Krukashuis Aandr K. Dpc7301 A
155 346877-2 Krukashuispakking Ek8100 A
156 936430160 Spanstift 3X16Mm P
157 908005305 Torx Schroef M5X30Mm A
158 211483-1 Kogellager 6202C3 A
159 211483-1 Kogellager 6202C3 A
160 326223023 KOPPELINGSTROMMEL PC8116D P
161 908605145 Schroef M5x14mm P
162 267389-1 Sluitring 12 A
163 010180024 KOPPELING DPC7301 P
164 024184021 Koppelingsveer Dpc-Serie P
165 455834-0 Afdekkap Krukas Rood Pc7414 A
166 965300470 V Snaar Dpc7301 P
167 424711-7 V-Snaar Ek8100 A
168 965402870 Rubber Beschermplaat Dpc Serie
169 325341611 Beschermkap 300Mm Dpc64/7310 P
170 957342011 Bevestiging Tbv Kap Dpc7301 P
171 442169-8 Geleidingschaal Ek7650 A
172 442169-8 Geleidingschaal Ek7650 A
173 424427-4 Rubber Ring Inner Ek7650 A
174 424426-6 Rubber Ring Inner Ek7650 A
175 346455-8 Plaat Ek7650H A
176 318746-7 Aandrukring Ek7650H
177 394211740 Slijparm Dpc64/7311 P
178 123307-8 Stop Bout Compleet Ek8100 A
179 394211091 SCHROEF P
180 326502-1 As Ek8100 A
182 213625-3 O-Ring 9Mm Ek7650H A
183 960102176 Kogellager 6203Llu P
184 960102176 Kogellager 6203Llu P
185 224443-4 Binnenflens 102 Ek7650H P
186 224443-4 Binnenflens 102 Ek7650H P
187 994290250 Zeskantbout M8X25 Ek6100 P
188 994290250 Zeskantbout M8X25 Ek6100 P
189 257375-0 Afstandbus P
190 257375-0 Afstandbus P
193 929240180 BORGRING R-40 P
194 929240180 BORGRING R-40 P
195 326211020 Bus Pc-8116S
196 908905125 Schroef 5X12 Altracs P
197 394213033 Spanschroef Snijarm Dpc7301 P
198 234215-9 Drukveer 6Mm Ek7650H A
199 921906004 Moer Ehw120 P
200 923208004 MOER M8 M/FLENS P
201 806J82-8 Veiligheidslabel Dpc64/7310 A
202 346457-4 Plaat Ek7650H A
204 962300017 Naaldlager Dpcs64/7310/11 P
205 928405000 Spanring P
206 452938-9 Greep Ek7650H A
207 908605165 Schroef M5X16 A
208 266660-0 Inbusbout M6X35Mm Ek7650H P
209 908905165 Schroef A
210 394141090 Vliegwiel Dpc/Pc >05/05 A
213 908005125 Torx Schroef M5X12Mm P
214 346871-4 Revet A
215 395114300 Haakse Tanksluiting Pc/Dpc *
216 168823-3 Tankdop assy EA3201S A
217 963229036 O-RING 29,3X3,6 TBV TANKDOP P
218 395211040 Afdekplaat Pc-6412/7314 P
218 395211060 Afdekplaat Pc-8216 P
219 395211020 AFDEKKAP, ROOD PC64/73/84 P
220 395211030 Afdekkap, Rood Pc8216
221 394221050 Snaarschijf Dpc7301 #
222 222185-4 Snaarschijf Ek8100 A
223 395160100 STARTINRICHTING ASSY P
224 395160110 Startinrichting P
225 181164010 Startgreep Ps4605 P
226 181163050 Oprolveer Dcs4600 P
227 395162020 Startertrommel Pc7414 A
228 395118170 Luchtgeleideplaat Dpc7331 A
229 980115513 LABEL PC7314D P
232 394151160 Pompdeksel Dpc Wj-105
233 144150170 Schroef Dpc Wj-105
234 395151120 Membraan Deksel Dpc6430/31
235 378151220 Schroef A
236 957151180 Membramen Set Dpc Wj-105
237 394151150 Membraam Dpc Wj-105
240 394151315 Bus Dpc Wj-105
241 394151315 Bus Dpc Wj-105
242 394151330 Pakking Doc Wj-105
243 394151320 Smoorklep Dpc Wj-105
245 394151660 Schroef
246 394151330 Pakking Doc Wj-105
247 394151400 Schijf Dpc Wj-105
248 108151350 Borgplaat Wj-105
250 395151260 Chokeklep Wj-105 A
254 394151470 Stelschroef L Dpc Wj-105
255 021151480 Veer L
256 957151191 Revisieset Dpc Wj-105 A
257 021151180 Zeef
258 394151040 Afsluitschijf Groot Wj-105
259 394151510 Kogel
260 001151450 Stelschroef H Pc-Serie
261 021151480 Veer L
266 038111060 Moer M5 4K P
267 378151220 Schroef A
269 038131070 Slangklem Ps73/7910 A
270 394131200 Aanzuigslang Dpc7301 P
271 394131200 Aanzuigslang Dpc7301 P
273 395151015 CARBURATEUR WJ-126 PC-SERIE P
274 395151130 Gasstang Tbv 395151012
275 395151170 Choke Stang Tbv 395151012
276 395151110 Stationairplaat Tbv 395151012
277 395151190 Drukveer Tbv 395151012
278 119151350 Borgring
279 395151180 Choke Regelaar Tbv 395151012
280 394151660 Schroef
281 395151140 Stelschroef Tbv 395151012
282 395151150 Drukveer Tbv 395151012
283 170151250 Schroef Tbv Membrmset P
284 170151290 Revet Tbv 395151012
286 161338-9 Uitlaat EK8100 m/kata A
287 395174140 Vonkenvanger 394174140 Slr
288 913242100 Schroef 4X9,7Mm
289 161310-1 Ontsteking Ek8100
290 965605514 Kabel Cpl Pc/Dpc-Serie P
291 195143031 Revet Ek6100 P
294 324616-0 Slangklem PS222 A
297 395114040 Rubber Dop Pc8216 P
298 170118031 Geleider Dcs3410/Th P
299 980115699 Indicatielabel A
300 957004006 Gereedschapset Dpc7301 P
302 950004002 Tas Plastic #
303 941719140 Combisleutel 13/19 Dpc7301
304 940827000 Inbussleutel Torx Haaks P
305 783012-5 Schroevendraaier Ea3201S A
306 394228121 Verloopring 20X25,4X5Mm Dpc P
400 394365102 Watertset Dpc/Pc-Serie P
401 964802271 SNELKOPPELING M/STOP DPC-S P
402 964802282 Slangverbinder Dpc7301 A
403 964802291 Kogelkraan Dpc6430/31 #
404 394365163 Montageklem Dpc7301 A
405 908006145 Torx Schroef M6X14 A
406 921906004 Moer Ehw120 P
407 964802420 Knelkoppeling Dpc7301 A
408 964802322 Slang, Pc-Waterset A
409 964802332 Knelkoppeling T Dpc7301 #
410 964802322 Slang, Pc-Waterset A
411 964802342 Knelkoppeling L Dpc7301 A
412 266949-6 Schroef Hol
413 266949-6 Schroef Hol
414 264109-4 Afdekmoer Ek8100 A
415 264109-4 Afdekmoer Ek8100 A
420 957802200 Hogedruktank Voor Dpc70/9500 P
421 394365180 Reduceerstuk
422 964802250 Slangklem
423 964802250 Slangklem
424 957963200 Pakkingset
047A 957173211 Filterset Cpl Pc8216/7414 5+1
049A 957173211 Filterset Cpl Pc8216/7414 5+1
059B 123310-9 Inlaatspruitstuk Ek8100 A
59b 123310-9 Inlaatspruitstuk Ek8100 A
169A 143792-9 Beschermkap 350Mm Dpc62/7301 A
169B 326341010 Afdekkap Zilver
180A 394228130 As 22,2Mm Dpc64/7301
180B 394228111 As 25,4Mm Dpc64/7301 A
201A 980114975 Veiligheidslabel Dpc64/7311 #
201B 980114974 Veiligheidslabel Dpc64/7311
201C 980115226 VEILIGHEIDLABEL PC8116D P
268b 395171024 Slang L=135Mm Geel Pc7414
273A 161315-1 Carburateur Ek8100 A